Chodakowska odpowiada na hejt: "Nie weszłam na rynek z nazwiskiem". Miała na myśli Lewandowską?

Hanna Skowron 14.02.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos...

Ewie Chodakowskiej ostatnio zarzucono, że dorobiła się na swoich fankach. Trenerka nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na ten hejt w oddzielnym poście na Instagramie. Fani zwrócili szczególną uwagę na zdanie, w którym zapewnia, że nie weszła na rynek ze znanym nazwiskiem. Czyżby chodziło jej o Lewandowską?

Ewa Chodakowska krytykuje Annę Lewandowską?

Ewa Chodakowska zarobiła fortunę na swoich biznesach. Prowadzi treningi, pisze poradniki o odchudzaniu, otworzyła firmę z cateringami dietetycznymi i markę z własnymi produktami oraz brand z kostiumami kąpielowymi. Ponadto jest prowadzącą program "Pytanie na Śniadanie" i ma ponad 1,5 milionów fanów na Instagramie.

Wraz z nadejściem sukcesu trenerka zaczęła zmagać się z hejtem, który z czasem coraz bardziej eskalował. Wiele osób nadal zarzuca jej, że dorobiła się na swoich fankach:

Są takie tematy - te mniej wygodne - do których będę czasem wracać... po co? Żeby otwierać oczy. Efektów uczciwej pracy nie można się wstydzić. „Chodakowska dorobiła się na swoich fankach” ... „Chodakowska powinna sponsorować swoim fankom wyjazdy, w końcu to dzięki nim teraz ma” - napisała trenerka.

Chodakowska wyznała, że sama musiała zapracować na swoją rozpoznawalność, bo nie weszła na rynek ze znanym nazwiskiem:

Jakiś procent się z tym zgodzi.. zatem biorę rakietę i odbijam podkręconą piłeczkę. Jestem samograjem, nie weszłam na rynek z nazwiskiem (sorry)... nie miałam koneksji. Jedynie dziury w kieszeniach, pomysł, pasje, czyste intencje i dużo wiary w siebie. W obliczu trudu nie odpuściłam.. Nigdy! Tak! Dorobiłam się! Mea culpa - dodała.

To wyznanie najbardziej zaintrygowało fanów Chodakowskiej. Czyżby w ten sposób chciała nawiązać do Anny Lewandowskiej, która wiele zawdzięcza swojemu mężowi?

Mówi się, że zdrowa żywność to najlepsze, co można zrobić dla organizmu. Ta modelka postanowiła pokazać prawdę:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów