Ewa Chodakowska o kosmetykach Ani Lewandowskiej. "Ciężko będzie mnie przebić"

Ewa Chodakowska w topie na tle wieczornego miasta
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska to największe konkurentki w świecie fitnessu. Pierwsza z nich wypowiedziała się na temat kosmetyków tej drugiej. Co powiedziała?

Anna Lewandowska wydała ostatnio swoją markę kosmetyków "Phlov". Tym samym jest "tą drugą" na rynku, ponieważ wcześniej swoje kosmetyki wydała także Ewa Chodakowska. Choć obie panie zazwyczaj mówią o sobie dobrze, nie da się ukryć, że stanowią dla siebie ogromną konkurencję. Dziennikarz portalu Plejada.pl zapytał Chodakowską o kosmetyki Ani. Ewa postanowiła skomentować je, jednocześnie porównując do swoich produktów.

Zobacz także: Ewa Chodakowska o kosmetykach. Wbiła szpilę Lewandowskiej. "Nie jestem dla elit"

Ewa Chodakowska o kosmetykach Ani Lewandowskiej

Świat fitnessu w naszym kraju coraz bardziej się rozwija. W Polsce pojawiło się już wielu trenerów, którzy chcą pomagać rodakom w walce z nadmiarem kilogramów, jednocześnie będąc dla siebie konkurencją.

Bez wątpienia boginiami polskiego fitnessu są Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska. Panie, poza płytami z tzw. "dywanówkami", mają na swoim koncie różne biznesy - począwszy od zdrowej żywności, skończywszy na kosmetykach

Wszyscy zastanawiali się, czy Chodakowska była inspiracją dla Ani, gdy ta tworzyła swoje kosmetyki. Dziennikarz "Plejady" zapytał Ewę szczerze, co sądzi o kosmetykach Lewandowskiej. Ta porównała je do swoich produktów. 

Wiem, jak wygląda półka cenowa, wiem, jak wyglądają składy. Uważam, że na tym etapie bardzo potrzebne jest szerzenie świadomości, czyli chodzi o naturalne kosmetyki. Mój produkt skierowany jest do masy, każdy jest w stanie sobie na nie pozwolić i jest to dla mnie absolutnie priorytetowe. Ani produkt to półka premium cenowa, zatem mogę tylko życzyć powodzenia - powiedziała Ewa.

Na pytanie, czy kupi produkty Ani Lewandowskiej, Chodakowska odpowiedziała krótko.

Mam swoje i muszę przyznać, że są najlepsze. Proszę mi wybaczyć. I polecam, serio - 99,6% naturalnych składników. Zatem ciężko będzie mnie przebić - podsumowała.

A wy testowaliście już kosmetyki obydwu trenerek? Które waszym zdaniem lepiej się sprawdzają?

Zobacz także: Fan skrytykował przepis Anny Lewandowskiej: "To jakiś żart?". Jest odpowiedź gwiazdy

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów