Chodakowska pokazała swój brzuch: "Takiego sadełka to wasza trenerka jeszcze nie miała"

Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com/ewachodakowska

Rzeczywiście powinna narzekać na swoją figurę?

Wydawałoby się, że Ewa Chodakowska jest ostatnią osobą, która może narzekać na swoją sylwetkę. Okazuje się jednak, że nawet tak wysportowana osoba ma czasem gorsze dni. Ostatnio słynna trenerka opublikowała zdjęcie swojego "sadełka" i nazwała się pieszczotliwie świnką Chodą...

Ewa Chodakowska narzeka na swoją figurę

Ewa Chodakowska otwarcie przyznaje, że w okresie świątecznym bez żadnych wyrzutów sumienia rezygnuje z diety. Ale wraz z nadejściem nowego roku wraca na siłownię ze zdwojoną siłą, by spalić nadprogramowe kalorie.

Właśnie zamieściła na Instagramie zdjęcie z treningu, na którym pokazała swój brzuch. Mimo że wygląda on tak samo płasko jak zawsze, trenerka uparcie twierdzi, że nie prezentuje się najlepiej.

Niecierpliwce (ja) tak mają, ze formę sprawdzają już po drugim treningu.. Homer Simpson tak miał, ja tak mam.. nie mów, ze Ty tak nie masz? Matko i córko! Bimbałam sobie cały rok 2018... serio.. do mojej szczytowej formy jak stąd na... nie... na księżyc jest bliżej... Takiego sadełka to Wasza trenerka jeszcze nie miała. Zaznaczam ze tutaj jestem max flex - powinnam być już sina na twarzy od tego wstrzymanego wdechu.. Znów się dzisiaj świnka Choda zajechała, a wjechał tylko skalpel 2 z krzesełkiem.

Fanki Ewy próbowały doszukać się jakiejkolwiek skazy w jej sylwetce, ale żadnego "sadełka" na tym zdjęciu nie znalazły. Jedna z nich zarzuciła jej, że krytykując swoją wysportowaną figurę, Ewa wpędza w kompleksy swoje obserwatorki:

To ja poproszę takie sadełko na stałe.

Gdzie to sadełko?

Masz mięsień na mięśniu cudną genetykę a piszesz że masz sadełko na brzuchu.... Nie wprowadzaj dziewczyn w jeszcze większe kompleksy.

A jak wy oceniacie najnowsze zdjęcie trenerki?

Mówi się, że zdrowa żywność to najlepsze, co można zrobić dla organizmu. Ta modelka postanowiła pokazać prawdę:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów