Ewa Chodakowska ma najbardziej "pozytywne" buty na wiosnę. Są super!

Paulina Szestowicka 03.04.2017
Ewa Chodakowska
Fotografia: East News

Nie warto brać mody na poważnie. Patrząc na te trampki nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Ewa Chodakowska w "Dzień Dobry TVN" wystąpiła w wiosennej stylizacji. 

Najciekawszym i zarazem najpozytywniejszym elementem zestawu były buty, które zaprojektował Joshua Sanders. Białe trampki mają naszywki, które wyglądają jak dwie uśmiechnięte emotikony. Buty kosztują 1700 złotych, ale buty z uśmiechniętymi buźkami można znaleźć też w popularnych sieciówkach. Można też spróbować naszyć podobne wzory na nasze ulubione trampki.

Ewa Chodakowska w połowie 2016 roku pytała swoje fanki, czy powinna publikować w mediach społecznościowych wpisy nie tylko na temat diety i ćwiczeń, ale też mody. Trenerka zainspirowała już wiele kobiet, które zmieniły swój styl życia i być może z takim samym powodzeniem udałoby się jej zachęcić fanki do eksperymentowania z modą. 

Żadna ze mnie "fashion blogger", ale coraz częściej namawiacie mnie do tego, żeby wrzucać też stylizacje. Jesteś za czy przeciw? Jeśli za to jak często? Daj znać, w końcu ten profil jest dla Ciebie! - pytała Ewa na swoim profilu na Instagramie.

Bez względu na to, czy Ewa Chodakowska zacznie prowadzić bloga o modzie czy też nie, warto pomyśleć o sobie i na wiosnę kupić coś wesołego. Wiosna jest za krótka, żeby z niej nie skorzystać. :-)

Ewa Chodakowska w wiosennej stylizacji pod studiem "DD TVN"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów