Ewa Chodakowska padła ofiarą oszustwa! Trenerka ostrzega fanki!

Hanna Skowron 03.06.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com/chodakowskaewa

To już kolejna taka sytuacja!

Ostatnio coraz więcej polskich gwiazd pada ofiarą oszustwa. Ostatnio podobna historia przydarzyła się Ewie Chodakowskiej. Jedna z firm bez pozwolenia wykorzystała jej wizerunek w reklamie środka na odchudzanie. Fanki Ewy są w szoku!

Ewa Chodakowska padła ofiarą oszustwa!

Ewa Chodakowska zamieściła na Instagramie emocjonalny post, w którym wyznała, że pewna firma produkująca suplementy diety na odchudzanie bezprawnie zamieściła jej zdjęcie w jednej z reklam. Ponadto opublikowano w sieci fałszywy wywiad z jej wypowiedziami. Trenerka jako dowód zamieściła screeny na Instagramie.

Uwaga! Padłam ofiarą oszustwa!!! (...) Sprawa jest poważna! Skradziono mój wizerunek i wykorzystano do promocji środka na odchudzanie! - napisała Chodakowska.

Ewa przestrzega swoje fanki przed stosowaniem tych środków:

Takie środki mogą zagrażać twojemu życiu i zdrowiu! (...) W głowie się nie mieści! Reklama jest oparta na rozmowie ze mną, która nigdy nie miała miejsca! W artykule jest screenshot profilu - rzekomo mojego - na insta, który nie jest moim profilem! Na górze widnieje baner stacji radiowej, żeby było wiarygodnie. Wszystko przemyślane, żeby wyglądało wiarygodnie - dodała.

Zaskoczone internautki wspierają Ewę w komentarzach:

Ludzie są podli... Jakiś czas temu miałam taką samą sytuację...

Chyba odebrało im rozum. Drogo zapłacą za takie oszustwo.

Widziałam to!!! Ale widziałam też od razu reakcje dziewczyn, że to na pewno nie Ty. Oczywiście pewnie wiele osób może taka reklama zmylić. Trzeba reagować!

Dodajmy, że już wcześniej Chodakowskiej zdarzały się podobne sytuacje. Mamy nadzieję, że oszust zostanie ukarany.

Zobacz także: „M jak miłość”: Gorąca randka Asi i Leszka. Czy Chodakowska zaufa mężczyźnie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów