Ewa Błaszczyk rzadko pojawia się na salonach. Teraz pokazała się na urodzinach fundacji z dorosłą córką

Katarzyna Leszczyńska 28.11.2017
Ewa Błaszczyk
Fotografia: ONS

Jak dziś wygląda Marianna Janczarska?

Ewa Błaszczyk to polska aktorka, która znana jest przede wszystkim z założenia fundacji „Akogo?” oraz Kliniki Neurorehabilitacyjnej „Budzik”. Gwiazda rzadko pokazuje się w mediach. Od wielu lat udziela się przede wszystkim charytatywnie. Ostatnio pojawiła się na urodzinach Fundacji Wiewiórki Julii. Ku zaskoczeniu wszystkich przyszła wraz z córką.

Ewa Błaszczyk ma dwie córki, bliźniaczki. Jedna z nich, Aleksandra, od 17 lat przebywa w śpiączce, w którą zapadła w efekcie zakrztuszenia się tabletką. Aktorka na urodzinach fundacji pojawiła się u boku drugiej bliźniaczki, Marianny, co zaskoczyło wszystkich zebranych, ponieważ Błaszczyk rzadko pojawia się na salonach, zwłaszcza w towarzystwie córki.

Marianna Janczarska ma dziś 23 lata. Dziewczyna postanowiła pójść w ślady matki i zostać aktorką. Przez trzy lata studiowała na warszawskiej Akademii Teatralnej. Media doniosły jednak, że została skreślona z listy studentów. Później Marianna wystąpiła w epizodycznej roli w serialu „Na Wspólnej”. Jak wygląda córka Ewy Błaszczyk?  

Ewa Błaszczyk i jej córka Marianna Janczarska
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów