Gorący odcinek programu Wojewódzkiego. Był zafascynowany swoim gościem

Paulina Ermel 11.04.2018
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Eastnews

W programie pojawiła się polska aktorka kabaretowa Ewa Błachnio. Kuba nie szczędził jej komplementów. Posunął się nawet o krok dalej.

Wtorkowy program Kuby Wojewódzkiego zawsze wzbudza wiele emocji. Dziennikarz zaprasza na kanapę przeważnie dwoje gości i zadaje im często pytania, których nikt inny by nie zadał. W ostatnim odcinku show pojawili się Ewa Błachnio i Marcin Różalski. Jednak to polskiej aktorce kabaretowej prezenter poświęcił najwięcej uwagi.

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Kuba Wojewódzki zaprosił do programu Ewę Błachnio, której dorobek artystyczny bardzo mu imponuje. Nazwał ją "perłą polskiego kabaretu" i nie krył fascynacji we wtorkowym wydaniu. Gwiazda odwdzięczyła się komplementem.

Jesteś bardzo przystojnym mężczyzną

Pochwała tak przypadła Kubie do gustu, że... pocałował swojego gościa! 

Na tym nie koniec rewelacji z ostatniego programu. Wojewódzki zamieścił na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym uwiecznił pocałunek z Ewą Błachnio. I choć rozmowa dotyczyła głównie pasji aktorki - motocykli - a także jej kariery - chciała zostać aktorką dramatyczną, a wylądowała w kabarecie - nie brakowało tu flirtu.

Błachnio ujawniła, co najbardziej kręci ją u mężczyzn.

U mężczyzny pociąga mnie najbardziej inteligencja

Na co prowadzący odpowiedział:

To jesteśmy w dobrym miejscu

Ciekawe, co o całym zajściu sądzi ukochana dziennikarza Renata Kaczoruk. Prowadzącemu zdarzało się rzucać odważne aluzje do swoich rozmówczyń czy asystujących mu w programie "Wodzianek", ale jeszcze nigdy nie zrobił na wizji czegoś takiego.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z młodości. Ma na nim 24 lata. Fani komentują: Nie poznałem

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów