Ewa Bilan-Stoch o sławie i sposobach spędzania wolnego czasu. Jej słowa mogą zawstydzić inne żony znanych sportowców

Katarzyna Leszczyńska 16.01.2018
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Fotografia: Instagram/Kamil Stoch

Kamil i jego żona urzekają skromnością. 

Każdego roku podczas Gali Mistrzów Sportu królową wśród żon nagrodzonych była Anna Lewandowska, która zazwyczaj odbiera statuetkę w imieniu męża. Tym razem jednak została przyćmiona przez Ewę Bilan-Stoch, która odebrała nagrodę dla laureata. Zwycięzcą tegorocznego plebiscytu został właśnie jej mąż, Kamil Stoch. Wówczas o kobiecie zrobiło się głośno, ponieważ zyskała ogromną sympatię widzów dzięki swojej niezwykłej skromności.

Zobacz także: Żona Stocha zachwyciła na Gali Mistrzów Sportu. To, co powiedział do niej skoczek, poruszyło widzów

Okazuje się, że Ewa Bilan-Stoch skromna jest również na co dzień. Kobieta twierdzi, że jej marzeniem nie jest zostanie sławną żoną sportowca. I choć obecnie ma doskonałą okazję do tego, żeby zyskać ogromną popularność, ponieważ oprócz fanów Stocha zaczęły się nią interesować również media, sama nie ubiega się o rozpoznawalność.

Wybieram normalne życie wśród lokalnej społeczności. Zamiast bywać na ściankach, wolimy z mężem chodzić na wspólne spacery, randki, spędzać czas ze znajomymi i realizować swoje zainteresowania – stwierdziła Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z magazynem „Party”.

Jest to zaskakujące podejście, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do popularnych żon znanych sportowców, takich jak Anna Lewandowska, czy Marina Łuczenko-Szczęsna. Lewandowscy twierdzą nawet, że są prawdziwą „power couple” (red. para pełna mocy). Jak widać jednak ogromną moc obecnie zyskują państwo Stoch, choć zarówno Ewa, jak i Kamil wykazują się niezwykłą skromnością w życiu codziennym oraz w mediach.

Zobacz także: Stoch zakończył wywiad po tym pytaniu dziennikarza

Ewa Bilan-Stoch rozwija się za to w biznesie. Jak donoszą media to silna i niezależna kobieta, która ma pomysł na swoje życie z dala od świateł reflektorów. Prowadzi agencję marketingu sportowego, jest zawodową fotografką oraz projektuje czapki z autorskiej linii Kamila Stocha „Kamiland”. Oboje są bardzo zapracowani, nic więc dziwnego, że w wolnej chwili chcą mieć po prostu czas dla siebie.

Ewa Bilan-Stoch podczas Gali Mistrzów Sportu
Fotografia: Instagram/Kamil Stoch
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
Fotografia: Instagram/Ewa Bilan-Stoch
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
Fotografia: Instagram/Ewa Bilan-Stoch

Czapki i kapelusze męskie w setkach wariantów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów