Ewan McGregor zostawił żonę dla młodszej koleżanki z pracy. Ta komentuje. Oj, zaboli

Katarzyna Leszczyńska 17.11.2017
Ewan McGregor i Eve McGregor
Fotografia: EAST NEWS

Takich słów nikt się nie spodziewał.

Ewan McGregor to szkocki aktor znany przede wszystkim z roli Obi-Wana Kenobiego w „Gwiezdnych wojnach”. Artysta przez 22 lata był w związku małżeńskim z Eve McGregor. Wspólnie mają cztery córki: Clarę, Jamyan, Esther oraz Anouk. Najmłodsza z nich ma 6 lat. Media w zeszłym miesiącu obiegły zdjęcia Ewana z koleżanką z serialu „Fargo”, Mary Elizabeth Winstead, po których ogłoszono rozwód aktora z francuską scenarzystką.

Eve i Ewan, według doniesień magazynu „People”, od dłuższego czasu nie dogadywali się, o czym świadczyć miała ich separacja w maju tego roku. Ostatecznym dowodem na rozstanie pary miał być fakt, że scenarzystka zaczęła pojawiać się publicznie bez obrączki na palcu. Do tej pory informacje o rozstaniu pary były jedynie spekulacjami mediów, a internauci zastanawiali się, czy Ewan przechodzi kryzys wieku średniego. Teraz jednak głos w sprawie zabrała sama zainteresowana – Eve McGregor.

Kobieta wstawiła na Instagrama zdjęcie z okazji urodzin swojego przyjaciela. Pod tym postem pojawił się komentarz, w którym internautka w bardzo mocnych słowach komentuje sytuację związaną ze zdradą Ewana McGregora.

Nie mogę uwierzyć, że Ewan skończył związek z tobą dla tej taniej dzi*ki. Jesteś od niego o wiele lepsza.

Ku zdziwieniu wszystkich śledzących sytuację Eve postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz. Jednocześnie przerwała milczenie na temat rozstania z aktorem i skomentowała w wymowny sposób całą sytuację.

A co ja mogę zrobić – napisała.

W dalszych komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia dla scenarzystki. Eve może liczyć na fanów, którzy w całej tej sytuacji stanęli po jej stronie. Wielu z nich obwinia Ewana o to, że zostawił żonę i dzieci dla romansu z młodszą koleżanką.

Bądź silna, szczęśliwa dla swoich dzieci. I pamiętaj, że to nie twoja wina – napisał jeden z nich.

Ewan McGregor nie zabrał głosu w sprawie całej tej sytuacji. Według doniesień mediów, z Winstead połączył się dopiero po rozstaniu z żoną. Trudno jednak zweryfikować tę sytuację zważywszy na to, że ich separacja rzekomo trwała od maja, a jeszcze w czerwcu Eve wstawiała zdjęcie Ewana z podpisem: „Moja miłość gra bluesa w Montrealu”. 

Ewan McGregor gra bluesa
Fotografia: Instagram/Eve McGregor
Ewan Macgregor z żoną
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów