Eva Minge wyszła za mąż. Miała aż trzy suknie ślubne. Są bardzo nietypowe

Redakcja 21.08.2017
Ewa Minge
Fotografia: www.instagram.com/eva_minge/?hl=pl

50-letnia projektantka wyglądała zjawiskowo. 

Od pewnego czasu w polskich mediach pojawiały się informacje, że Eva Minge planuje ślub. I choć projektantka nie potwierdzała tych doniesień, dziś już wiemy, że były one prawdziwe. W ubiegły weekend artystka wyszła za mąż za tajemniczego biznesmena.

Ponieważ projektantka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, na jej Instagramie szybko pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Dzięki nim wiemy, że Minge zaprezentowała się w trzech zjawiskowych kreacjach, które, jak podaje Pudelek.pl, sama zaprojektowała. Na ślubie wystąpiła w długiej, szarej sukni ze zdobionym gorsetem i kwiatową opaską na głowie. Projektantkę można było zobaczyć również w czarnej kreacji z tiulowym dołem, a także w pięknej zielonej sukni o kroju syreny. 

Jestem wreszcie w porcie i mam swojego kapitana. To cudowne móc wreszcie oddać komuś stery, zejść z barykady i poczuć się prawdziwą kobietą. To taki czas, kiedy wiesz, że możesz schować się za czyimś plecami… bezpiecznie schować. Mój mąż to prawdziwy pogromca smoków i wszelkich strachów, a te ma każdy, nawet tak pozornie silne kobiety, jak ja - powiedziała Eva Minge w rozmowie z Pudelek.pl. 

Zjawiskowa Minge

Jak donosi portal Pudelek.pl, ceremonia odbyła się w zabytkowym zamku w Żaganiu. Wesele utrzymane było w cygańskim stylu, a gości zabawiała kapela Terno. Jak podaje portal, goście, którzy pojawili się na ślubie, zostali poproszeni, aby zamiast prezentów przekazali wpłaty na budowę hospicjum, którym zajmuje się fundacja projektantki. 

Zdjęcia z uroczystością naprawdę robią wrażenie. Zobaczcie sami :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów