Eva Longoria powiedziała, jak "dba" o sylwetkę. Nie sposób jej za to nie kochać

Emilia Klima 10.05.2017
Eva Longoria
Fotografia: www.instagram.com/evalongoria

Eva Longoria przyznała, że nie znosi ćwiczyć i zawsze liczy na odwołanie zajęć przez trenera. 

Gwiazdy przyzwyczaiły nas do tego, że są ambasadorkami zdrowego trybu życia, a selfie z sałatką z quinoa i na siłowni to ich codzienność. Nie zalicza się do nich Eva Longoria.

Gwiazda "Gotowych na wszystko" przyznała, że ćwiczy tylko dla zdrowia i nie sprawia jej to najmniejszej przyjemności. O swoich zmaganiach na sali treningowej opowiedziała w czerwcowym numerze magazynu "Health Magazine".

Nie znoszę ćwiczyć. Lubię uczucie po skończonym treningu, ale sam trening nie sprawia mi żadnej przyjemności. Zawsze liczę na to, że mój trener się nie zjawi. Odwołaj, odwołaj, proszę - mam takie myśli za każdym razem.

Eva Longoria
Fotografia: Eva Longoria

Siłownia? Nie dzisiaj

Aktorka przyznała, że jej motywacją do treningu jest przekonanie, że powinna to robić oraz troska o zdrowie. Longoria nie chce skończyć jak jej znajomi, którzy nie uprawiają żadnych sportów i zaczynają się u nich problemy zdrowotne. Dlatego mimo niechęci, stara się regularnie ćwiczyć.

Sporo biegam, do tego dochodzi joga i pilates. Obecnie próbuje się też przekonać do treningu siłowego - powiedziała. 

Dowodem na to, że dbanie o sylwetkę faktycznie nie jest jej priorytetem, jest ostatnia aktywność Longorii na Instagramie. Aktorka pokazała jak świetnie bawi się z koleżanką przy lampce (albo kilku) wina. W pewnym momencie przypomniała sobie, że następnego dnia o 8 rano ma zajęcia z pilatesu.

Kolejny "snap" był już skierowany do jej instruktora. Eva Longoria zapowiedziała mu, żeby nie liczył na jej pojawienie się. Zobaczcie też, co jadła na lunch w zeszłym tygodniu. I jak jej tu nie kochać. ;-)

Lunch Evy Longorii
Fotografia: Lunch Evy Longorii
Eva Longoria
Fotografia: Eva Longoria
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów