Eva Longoria niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W tej kreacji krągłości nie dało się ukryć

Katarzyna Leszczyńska 29.12.2017
Eva Longoria pokazała ciążowe krągłości
Fotografia: EAST NEWS

Aktorka podkreśliła brzuch obcisłym ubraniem.

Eva Longoria już za kilka miesięcy zostanie szczęśliwą mamą. Aktorka długo kryła tę ważną informację. Przed Świętami Bożego Narodzenia postanowiła jednak przyznać się w rozmowie z magazynem „People” do tego, że jest przy nadziei. Opowiedziała wówczas, że to już czwarty miesiąc ciąży. Teraz widać, że była to najwyższa pora na przyznanie, że spodziewa się dziecka.

Niedawno Longoria była widziana przez fotoreporterów na zakupach z mężem, Jose Bastonem. Aktorka już nie ukrywa ciąży. Z resztą byłoby trudno, ponieważ jej brzuch nabrał znacznych krągłości. Aktorka podkreśliła go jeszcze zakładając dopasowane leginsy i kusy top na ramiączkach. Trzeba przyznać jednak, że wygląda kwitnąco.

Eva Longoria w ciąży
Fotografia: EAST NEWS

42-letnia Eva Longoria w 2016 roku wyszła za mąż po raz trzeci. Od tej pory jest szczęśliwą żoną Bastona. Matką natomiast zostanie po raz pierwszy. Oprócz tej istotnej informacji zdradziła również, że spodziewa się syna. Sądząc po jej ostatnich zdjęciach na Instagramie, ciąża wyraźnie jej służy. Podczas minionych Świąt wyglądała zjawiskowo.

Eva Longoria w ciąży z mężem na zakupach
Fotografia: EAST NEWS
Eva Longoria podczas Świąt
Fotografia: Instagram/Eva Longoria
Eva Longoria w ciąży
Fotografia: Instagram/Eva Longoria
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów