Śmierć na Eurowizji. Element oświetlenia przygniótł 66-latka

Magdalena Barszczak 16.05.2019
Wypadek na Eurowizji 2019
Fotografia: JACK GUEZ/AFP

Podczas przygotowań do konkursu doszło do tragedii.

Podczas przygotowań do Eurowizji doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. W poniedziałek element oświetlenia przygniótł 66-latka. Pracownik został natychmiast przewieziony do szpitala, niestety jego życia nie udało się uratować. W środę Izraelczyk zmarł.

Eurowizja 2019: wypadek podczas przygotowań do konkursu

Jak donosi timesofisrael, 66-letni kierowca Fuldi Schwartz pomagał w przygotowaniach do półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji w Izraelu. Kiedy pracował przy rozładowaniu sprzętu, spadł na niego duży element oświetlenia. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę.

66-latek trafił do szpitala z przebitym płucem, obrażeniami głowy, kręgosłupa i żeber. Przeszedł operację, niestety jego stan z godziny na godzinę się pogarszał. We wtorek określono go jako krytyczny. W środę Izraelczyk zmarł.

Organizatorzy konkursu przekazali kondolencje rodzinie zmarłego. Poinformowali też, że są w stałym kontakcie z izraelską policją, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku.

Rodzina Fuldiego Schwartza oświadczyła, że nie wini nikogo za śmierć 66-latka, ale dziwi ją wypadek podczas wydarzenia o tak dużej randze. Zdaniem bliskich ofiary powinno ono być perfekcyjnie zabezpieczone.

Zobacz także: Nie żyje 26-letni model. Upadł na wybiegu podczas Fashion Week w Sao Paulo

W tym roku musieliśmy pogodzić się ze śmiercią wielu gwiazd

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów