Erika Karkuszewska wzięła ślub! Polska aktorka pokazała przepiękne zdjęcie

Erika Karkuszewska wzięła ślub
Fotografia: instagram.com @erikakaar

Erika Karkuszewska przekazała fanom bardzo szczęśliwą nowinę. Aktorka "Blondynki" i "Ojca Mateusza" pokazała zdjęcie ze ślubu.

Erika Karkuszewska w ostatnich dniach całkiem zmieniła swoje życie - polska aktorka wzięła ślub! O wszystkim poinformowała fanów na Instagramie, dodając piękne zdjęcie z uroczystości. Fani cieszą się szczęściem swojej idolki i życzą młodym dużo miłości. Gratulacje parze złożyła za pomocą Instagrama także Olga Kalicka.

Erika Karkuszewska wyszła za mąż

Ślub miał miejsce na słonecznej Sycylii. Wybrankiem Eriki jest adwokat Maciej Bielski. Zdjęcie z wspaniałej uroczystości pojawiło się w mediach społecznościowych we wtorek.

Wybieram ciebie. Za sto wcieleń, w stu światach, w dowolnej wersji rzeczywistości. Znajdę cię i wybiorę raz jeszcze – napisała aktorka w opisie pod fotografią.

Gośćmi na ślubie byli najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele. Pięknym zdjęciem zachwyciła się Olga Kalicka, która szybko zostawiła komentarz.

O wooooow!!!! Cudownie - napisała koleżanka z branży.

Erika Karkuszewska nie należy do grona najbardziej znanych celebrytek, ale mimo to ma w całej Polsce rzeszę fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy osób. Aktorka zagrała w takich produkcjach, jak "Ojciec Mateusz", "Blondynka", "Stulecie winnych" oraz "Bodo".

Gratulujemy młodej parze i życzymy dużo pomyślności!

Zobacz także: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie identyczne tatuaże. "Tak się oznaczyliśmy trwale"

Z którym piłkarzem spędziłbyś niezapomniane wakacje? Sprawdź sam w naszym quizie!

Polska reprezentacja w piłce nożnej
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którym piłkarzem powinieneś jechać na wspólne wakacje

Polska reprezentacja w piłce nożnej

1. Gdzie chciałbyś udać się na następne wakacje?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów