Enrique Iglesias pokazał urocze nagranie z synkiem. Do kogo jest bardziej podobny?

Zuzanna Morska 27.06.2019
Enrique Iglesias
Fotografia: Eastnews

Muzyk dwa lata temu został tatą bliźniąt. Teraz pokazał film z synkiem. Zobaczcie to urocze nagranie.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa to jedna z tych par, które są ze sobą bardzo długo. Hiszpański muzyk i rosyjska tenisistka spotykają się od 2001 roku, a w 2017 roku powitali na świecie dwoje dzieci.

Para chroni swoją prywatność, ale ostatnio uchyla nieco rąbka tajemnicy na temat życia rodzinnego. Wszystko za sprawą córeczki i synka, którymi chcą się pochwalić. Enrique wrzucił niedawno do sieci post z synkiem. Tym samym rozczulił fanów.

Enrique Iglesias pokazał syna

Enrique i Anna doczekali się córki Lucy i syna Nicolasa. Od czasu do czasu zamieszczają w sieci zdjęcia albo nagrania maluchów. Tym razem na instagramowym profilu muzyka pojawiło się wideo z chłopcem w roli głównej.

Dwulatek ma na sobie ogromny słomkowy kapelusz i widać, że doskonale się bawi. Patrzy w okno - prawdopodobnie statku - i gaworzy. Blond włosy i niebieskie oczy sprawiają, że jest bardzo podobny do mamy. Jednak wydaje nam się, że rysy twarzy odziedziczył po znanym tacie.

Fani są zachwyceni nagraniem z małym Nicolasem. Nie mogli powstrzymać się od komentowania posta.

Te oczy!

Będzie podrywał dziewczyny, jak dorośnie.

Cudowny!

A wam jak się podoba maluszek?

Nie tylko zagraniczne gwiazdy dają swoim dzieciom oryginalne imiona. Zobaczcie, jak z imiona dla dzieci zaszalały polskie gwiazdy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów