Emma Watson i Tom Felton są razem? Ostatnie zdjęcia na to wskazują

Emma Watson i Tom Felton są razem?
Fotografia: Richard Young / Rex Features/EAST NEWS

Emma Watson i Tom Felton są razem? Plotki na temat związku aktorskiej pary znów się pojawiają! Wszystko za sprawą ostatnio opublikowanych zdjęć.

Emma Watson i Tom Felton poznali się na planie filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", gdy byli jeszcze dziećmi. Już wtedy połączyły ich przyjacielskie relacje. Pod koniec 2018 roku odtwórca roli Draco Malfoya opublikował urocze zdjęcie z Emmą. Pokazał fanom, jak uczy ją jeździć na deskorolce. Już wtedy fani podejrzewali, że może ich łączyć coś więcej, niż tylko przyjaźń. Najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na profilu Toma, znowu wiele sugerują.

Tom Felton i Emma Watson są razem?!

W ostatnim czasie na profilu Toma Feltona na Instagramie pojawiły się kolejne zdjęcia z Emmą Watson. Widać, jak aktor pomaga filmowej Hermionie uczyć się gry na gitarze. Ujęcie jest bardzo romantyczne, co nie umknęło uwadze fanów. Dodatkowo para pokazała się w pidżamach, co większość osób odbiera jako zbyt duży poziom intymności, jak na zwykłych znajomych.

Emma Watson ma 29 lat, natomiast Tom już we wrześniu będzie obchodził swoje 32. urodziny. Wiele fanów trzyma kciuki za to, żeby już niedługo oficjalnie potwierdzili swój związek.

Zobacz także: Emma Watson spotyka się z kolegą z planu „Harry’ego Pottera”? Brytyjskie media nie mają wątpliwości!

Jak dobrze znasz filmy o Harrym Potterze? Sprawdź koniecznie w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Jak dużo wiesz o Harrym Potterze? Tylko 1 na 10 mugolaków zdobywa komplet punktów

Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Fotografia: East News

1. Kto jako pierwszy otworzył Komnatę Tajemnic?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów