Filmowi Hermiona Granger i Draco Malfoy razem? Aktorka opublikowała wymowne zdjęcie!

Paulina Ermel 09.11.2018
Kadr z filmu "Harry Potter i Więzień Azkabanu"
Fotografia: Eastnews

Jedno zdjęcie i krótkie nagranie, które Emma Watson zamieściła w sieci, wywołały burzę. Czyżby zeszła się z Tomem Feltonem?

Choć od premiery ostatniej części filmu o Harrym Potterze minęło już dużo czasu, wciąż pozostaje on jednym z najchętniej oglądanych produkcji. Na naszych oczach dorastali nie tylko filmowi Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger i spółka, ale też aktorzy, którzy grali te postacie. Co słychać u naszych ulubieńców? Otóż Emma Watson - odtwórczyni roli Hermiony - zamieściła ostatnio na Instagramie tajemnicze zdjęcie i nagranie, na których towarzyszy jej... odtwórca roli Dracona Malfoya - Tom Felton!

Emma Watson na zdjęciu z Tomem Feltonem

Emma Watson wrzuciła do sieci zdjęcie ze swoim wieloletnim kolegą i młodzieńczą miłością (!) Tomem Feltonem. Para aktorów razem spędza wolny czas na jeżdżeniu na deskorolce. Fani od razu zaczęli węszyć, czy Tom i Emma nie są przypadkiem razem.

Okazuje się jednak, że w ten sposób aktorka wyraziła chociażby wsparcie dla nowego projektu Toma - rusza właśnie emisja serialu "Origin" z jego udziałem. Wygląda na to, że starzy znajomi wciąż pielęgnują swoją przyjaźń i lubią spędzać czas razem.

Ładna z nich para? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie od dziś wiadomo, że internauci mają bujną wyobraźnię. Jeden z nich stworzył na Instagramie konto, na którym "przebiera" postacie z "Harry'ego Pottera" w luksusowego ubrania Diora! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów