Emma Thompson zawstydziła księcia Williama. "Mogę cię pocałować?"

Hanna Skowron 09.11.2018
książę William
Fotografia: Victoria Jones/Press Association/East News

Wnuk królowej Elżbiety nie potrafił ukryć zmieszania.

Niecodzienne zdarzenie w pałacu Buckingham. Podczas wręczania medalu Imperium Brytyjskiego doszło do zabawnej i trochę niezręcznej sytuacji. Wśród osób uhonorowanych odznaczeniami państwowymi znalazła się Emma Thompson. Znana aktorka swoim pytaniem zawstydziła księcia.

Emma Thompson, dwukrotna zdobywczyni Oscara, odebrała Order Imperium Brytyjskiego za swoją działalność artystyczną. Odznaczenie to jest przyznawane co roku za zasługi we wszystkich dziedzinach życia publicznego. Odtąd aktorce przysługuje tytuł "Dame", odpowiednik męskiego "Sir". W imieniu królowej odznaczenia wręczał książę William.

Odważne pytanie Emmy Thompson. William spłonął rumieńcem

Aktorka znana z kreacji w filmach "To właśnie miłość", "Rozważna i romantyczna" czy z serii o Harrym Potterze zna Williama, odkąd był małym chłopcem, ponieważ od lat przyjaźni się z księciem Karolem. Jak donosi "E! News", gwiazda przyznała, że podczas wręczania medalu przez księcia chichotała i nie mogła się powstrzymać przed zadaniem mu niewygodnego pytania.

Czy mogę cię pocałować? - padło z ust 59-latki.

Wnuk królowej Elżbiety grzecznie odmówił, ale jak podają zagraniczne media, nie udało mu się ukryć zmieszania, a na jego policzku pojawił się rumieniec.

Lepiej tego nie rób - odpowiedział.

Gwiazda kina wie, że Williama obowiązuje protokół królewski, dlatego nie poczuła się urażona odmowąJeśli robisz coś po raz pierwszy, musisz być bardziej formalny przy takiej okazji – podsumowała. I dodała: Kocham księcia Williama. Znam go, odkąd był dzieckiem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Interesujesz się losami brytyjskiej monarchii? Te filmy i seriale ci się spodobają:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów