Emma Stone się zaręczyła! Pokazała narzeczonego i pierścionek

Paulina Ermel 05.12.2019
Emma Stone
Fotografia: Rex Features/East News

Aktorka, która bardzo chroni swoją prywatność, pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym!

Emma Stone jest bez wątpienia jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. 31-latka ma już na koncie najwyższą nagrodę filmową - Oscara za fenomenalną rolę w "La La Land".

Niewiele wiemy natomiast na temat jej życia prywatnego! Gwiazda przez długi czas spotykała się z Andrew Garfieldem, jednak związek nie przetrwał przez napięte grafiki aktorów. Od jakiegoś czasu gwiazda jednak układała sobie życie u boku tajemniczego Dave'a McCary'ego.

Wygląda na to, że zdecydowała się nawet zostać jego żoną! Emma Stone się zaręczyła. I w dodatku pokazała pierścionek zaręczynowy!

Emma Stone się zaręczyła

Emma Stone i Dave McCary są parą od ponad dwóch lat. Po tym czasie zdecydowali się na przeniesienie związku na wyższy poziom - zaręczyli się! Przyszły mąż Emmy pochwalił się tym faktem w mediach społecznościowych. Wrzucił na instagramowy profil zdjęcie, na którym pozuje z Emmą. Aktorka prezentuje tutaj okazały pierścionek zaręczynowy!

Co wiemy o ukochanym Emmy? Dave McCary ma 34 lata i jest producentem filmowym. Od kilku lat pracuje przy show Saturday Night Live. To właśnie na planie programu miał poznać Emmę Stone!

Para podobno poznała się pod koniec 2016 roku, a o ich związku mówi się od końca 2017 roku. Wygląda na to, że są ze sobą na tyle szczęśliwi, że postanowili spędzić razem resztę życia.

Gratulujemy!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów