Stone i Garfield rozstali się 2 lata temu. Teraz spotkali się na gali. Ich zachowanie? Bardzo nieoczywiste

Anna Respondek 14.11.2017
"Niesamowity Spiderman"
Fotografia: Youtube/Polski Dubbing

Spotkanie byłego na imprezie to największy koszmar? Raczej nie dla nich. 

Emma Stone i Andrew Garfield poznali się na planie "Niesamowitego Spidermana". Parą byli przez trzy lata, jednak ich zobowiązania zawodowe i brak czasu doprowadziły do rozstania w 2015 roku. To był cios dla wielu fanów gwiazd, którzy uznawali ich związek za idealny. 

W sobotę aktorzy spotkali się na gali z okazji rozdania Nagród Gubernatora za 2017 rok. To wyjątkowo prestiżowa impreza organizowana przez Amerykańską Akademią Sztuki i Wiedzy Filmowej. Emma i Andrew przyjechali do Los Angeles osobno i tak też pozowali do zdjęć. Jednak jak donosi portal Eonline.com, gwiazdy podczas gali rozmawiały ze sobą przy każdej możliwości, ciesząc się wzajemnym towarzystwem. 

W jednym z wywiadów udzielonym na początku stycznia "Vanity Fair" Garfield przyznał, że wciąż jest "największym fanem Stone jako artystki". Wyjawił, że jej praca i to jaką jest osobą, w jaki sposób sobie radzi z życiem, cały czas go inspiruje. 

To było dla mnie coś pięknego, móc przyglądać się jej sukcesom i temu jak rozkwitła w niezwykłą aktorkę. Byliśmy wsparciem dla siebie nawzajem. To piękne - mówił.

Najlepszym dowodem potwierdzającym jego słowa była jego reakcja z tegorocznych Oscarów, podczas których Emma odbierała nagrodę. Garfield nie potrafił ukryć wzruszenia. 

Zarówno Stone, jak i Garfield przyznają, że wciąż łączy ich przyjaźń. Jak donoszą media serce aktorki obecnie jest w posiadaniu Dave'a McCary'ego, znanego z "Saturday Night Live".  

Myślicie, że "stara miłość nie rdzewieje"? ;)

EN_01289278_0065
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów