Jak dziś wygląda Emma Bunton ze Spice Girls? Schudła i zmieniła kolor włosów!

Emma Bunton w kucykach i zielonej bluzce na koncercie Spice Girls
Fotografia: Imagine/Henrik Hildebrandt/10045/East News

Spice Girls to kultowy zespół z lat 90. Jak dziś wygląda najmłodsza z jego gwiazd? Emma Bunton znacznie się zmieniła, ale wciąż wygląda oszałamiająco.

Choć w mediach pojawiały się już informacje o tym, że kultowy zespół Spice Girls powróci, wokalistki grupy dawno nie pojawiały się na czerwonym dywanie. Ostatnio Emma Bunton, czyli najmłodsza ze "Spicetek", zdecydowała się przyjść na rozdanie nagród BRIT Awards 2019. Musimy przyznać, że zaskoczyła nas swoim wyglądem! Piosenkarka wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał i po prostu promieniej. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończy 43 lata!

Zobacz także: BRIT Awards rozdane! Kto zdobył brytyjską Grammy?

Jak dziś wygląda Emma ze Spice Girls?

Wciąż pamiętamy Emmę jako 20-latkę w kolorowych strojach i z kucykami z blond włosów. Teraz piosenkarka znacznie zmieniła styl, wciąż jednak zachwyca urodą.

Z okazji BRIT Awards założyła krótką, białą sukienkę, która podkreśliła jej figurę. Trzeba przyznać, że "Spicetka" bardzo schudła i wygląda niezwykle seksownie.

Oprócz samej stylizacji zaszalała też z kolorem włosów! Choć wciąż jest wierna jasnym barwom, tym razem postawiła na pastelowy róż! Wyrazisty makijaż jeszcze podkreślił jej oryginalną barwę włosów. 

Jak podoba wam się Emma Bunton w takim wydaniu? 

Zobacz także: John Travolta zupełnie łysy! Zaskakująca metamorfoza aktora

Emma Bunton BRIT Awards 2019
Fotografia: Matt Baron/REX/Shutterstock/East News

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów