Emily Geeson schudła 57 kilogramów. Zrobiła to, ponieważ chciała zasłużyć na zaręczyny

Anna Respondek 27.02.2018
Emily Geeson
Fotografia: Facebook/Emily.Geeson

Emily Geeson zmieniła się nie do poznania. Jej zdjęcia "przed" i "po" robią wrażenie. 

Dzięki coraz modniejszemu trendowi na bycie fit, wiele osób postanowiło zmienić coś w swoim życiu i zdecydowało się na radykalne kroki. W sieci pojawia się coraz więcej historii ludzi, którzy włożyli olbrzymią pracę w to, aby schudnąć i osiągnąć wymarzony wygląd. 

Zobacz także: Zobaczyła swoje zdjęcie i postanowiła coś zmienić. Jej przemiana zachwyca

Przed nietypowym wyzwaniem stanęła młoda dziewczyna, 26-letnia Emily Geeson, która od swojego partnera usłyszała zaskakujące zdanie. Ukochany dał jej ultimatum. Powiedział, że albo schudnie i zrobi coś ze swoim ciałem, albo on nigdy jej się nie oświadczy. Co można zrobić w takiej sytuacji? Z jednej strony można się obrazić, z drugiej spojrzeć na siebie obiektywnie. Tak właśnie zrobiła Emily, która ostro wzięła się za treningi dietę. 

Walka z otyłością

Geeson walczyła z otyłością od dziecięcych lat. Pewnego dnia przez Tindera poznała chłopaka Kevina, w którym zakochała się od pierwszej rozmowy. Para wiedziała, że chce spędzić ze sobą życie. Mężczyzna miał tylko jedno "ale", powiedział Emily, że ta musi schudnąć, ponieważ jej tusza zagraża jej zdrowiu i życiu. Inaczej on jej się nie oświadczy. 

Dla Emily, która ważyła już 145 kilogramów, nie była to zniewaga. Dziewczyna zrozumiała, że ukochany się o nią martwi i właśnie dlatego tak się zachował. 

Nie odebrałam tego jako ataku na mnie. Wiedziałam, że Kevin po prostu się o mnie martwi. Wyznał, że chce być ze mną do końca życia, ale obawiał się o moje zdrowie. Zrozumiałam, że ja chcę dokładnie tego samo. Wizja przyszłości u jego boku motywowała mnie z dnia na dzień - mówiła w wywiadzie dla "The Sun". 

Jej starania się opłaciły, Emily poszła na siłownię i zaczęła się zdrowiej odżywiać. Dzięki temu udało jej się zrzucić prawie 60 kilogramów. Jak wynika z jej postów na Facebooku, Kevin dotrzymał słowa i krótko po schudnięciu oświadczył się. 

Co o tym myślicie, czy dobry powód, aby schudnąć?

Zobacz także: Co się stanie, jeśli codziennie będziesz piła wodę z cytryną. Zaskakujące efekty

emily12
Fotografia: Facebook/Emily.Geeson
emily
Fotografia: Facebook/Emily.Geeson
emily1234
Fotografia: Facebook/Emily.Geeson
emily1
Fotografia: Facebook/Emily.Geeson
emily12345
Fotografia: Facebook/Emily.Geeson
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów