Emilia Clarke pokazała zdjęcia po operacji tętniaka mózgu!

Julita Buczek 09.04.2019
Emilia Clarke o operacjach
Fotografia: Instagram @emilia_clarke

Emilia Clarke postanowiła opowiedzieć o swojej chorobie i pokazać zdjęcia, które wykonała po operacji.

Niedawno Emilia Clarke opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych w programie "CBS Sunday Morning", to właśnie wtedy wyjawiła prawdę o swojej chorobie oraz operacjach. W śniadaniówce postanowiła również pokazać zdjęcia po operacji.

Zobacz także: "Gra o Tron" 8: są już pierwsze reakcje po premierze! Zobacz opinie zagranicznych mediów

Emilia Clarke opowiada o tętniaku i pokazuje zdjęcia

Gwiazda serialu "Gra o Tron", przeszła trzy operacje mózgu, które pomogły uratować jej życie. Jak się okazało, pierwszy tętniak mózgu wykryto u niej w 2011 roku, w ciągu 8 lat Emilia była operowana trzykrotnie. Aktorka wyznała, że tętniaka wykryto przypadkiem. Kiedy kobieta była na siłowni nagle złapał ją "najbardziej rozdzierający ból" głowy. Jej głowa wyglądała, jakby miała na niej gumową opaskę , która powodowała olbrzymi nacisk.

Emilia doznała również krwawienia wewnątrz mózgu i właśnie dlatego została poddana zabiegowi chirurgicznemu, a następnie dzięki szybkiej rekonwalescencji wróciła na plan serialu "Gra o Tron". Niestety dwa lata później aktorka znowu musiała zostać poddana poważnej operacji. W wywiadzie wyznała, że druga operacja wymagała ingerencji w jej czaszkę. Clarke bała się, że zabieg negatywnie wpłynie na pracę jej mózgu, a co za tym idzie jej umiejętności aktorskie. Kilka tygodni po operacji aktorka znowu poczuła przeszywający ból. 

Wrócił ten obrzydliwie znajomy strach. Pomyślałam, że to jest to. Mój czas się skończył. Dwa razy oszukiwałam śmierć, ale teraz przychodzi, by nie mnie zabrać - wyznała Clarke.

Od trzeciej operacji minęło już trochę czasu, dlatego Clarke postanowiła zaangażować się w działalność charytatywną na rzecz ludzi, którzy cierpią na chorobę naczyń krwionośnych mózgu.

Co sądzicie o wyznaniu aktorki?

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów