Emilia Clarke po operacji mózgu: "Nie chciałam patrzeć na swoją twarz"!

Julita Buczek 10.05.2019
emilia clarke o operacji
Fotografia: Instagram @emilia_clarke

Niedawno aktorka podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością. Jej słowa są druzgocące!

Dzięki serialowi "Gra o Tron" świat poznał wielu nieznanych dotąd aktorów. Emilia Clarke z pewnością należała do tego grona. Pomimo tego, że grała w kilku produkcjach, to dopiero ta HBO przyniosła jej światową sławę.

Emilia Clarke o operacjach mózgu

Aktorka wyznała niedawno, że prawie umarła z powodu dwóch tętniaków mózgu. W sieci zamieściła również zdjęcia, na których pokazuje, jak wyglądała po poważnych operacjach. Niedawno w wywiadzie dla portalu stylist.co.uk wyjawiła, jak czuła się po zabiegu.

Nie chciałam patrzeć na swoją twarz. To w sumie normalne, ale wszystkie emocje odczuwałam silniej niż zazwyczaj. Kiedy spoglądałam w lustro, widziałam tylko ból w oczach. To było bardzo ciężkie. Nakładałam makijaż, nie patrząc w lustro, co prawdopodobnie sprawiło, że wyglądałam jeszcze gorzej, niż przypuszczałam. Moja twarz się nie zmieniła, ale moje odczucia względem samej siebie już tak. Kiedy możesz spojrzeć w lustro i czuć się dobrze z tym, co widzisz, czego więcej potrzebujesz? - powiedziała Emilia. 

Oczywiście życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Sophie Turner od lat cierpi na depresję. Wszystko przez "Grę o Tron"?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów