Emil Haidar o ślubie Dody ze Stępniem. Wymowny komentarz

Katarzyna Leszczyńska 24.04.2018
Emil Haidar, Emil Stępień i Doda
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Instagram/dodaqueen

Doda niedawno wzięła sekretny ślub z Emilem Stępniem. Zaskoczyła wszystkich, w tym swojego byłego narzeczonego, Emila Haidara, z którym toczy batalię sądową.

Doda niedawno zaskoczyła wszystkich zdjęciami ze ślubu, który wzięła w sekrecie. W uroczystości wzięły udział jedynie najbliższe osoby z otoczenia piosenkarki. Jedną z najbardziej zaskoczonych osób z pewnością był były narzeczony wokalistki – Emil Haidar, który krótko skomentował całą sytuację.

Zobacz także: Wiemy, ile Doda i Emil wydali na ślub. Ta suma zwala z nóg!

Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem, z którym od dłuższego czasu była widywana w mediach. Na każdym kroku podkreślała jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń. Tym większym szokiem była informacja o ich małżeństwie. Zaskoczony mógł się poczuć również były narzeczony Dody, Emil Haidar, z którym piosenkarka toczy od dłuższego czasu batalię sądową.

Korci (red.: by to skomentować), ale prawnicy zakazują – powiedział Haidar zapytany o ślub byłej przez „Twoje Imperium”.

Sądząc po tych słowach, komentarz Haidara mógłby być nieprzyjemny. Związek Dody i Haidara była bardzo burzliwy i skończył się sprawami sądowymi. Teraz piosenkarka postanowiła rozwijać swój nowy związek z dala od mediów, żeby, jak sama twierdzi, zapobiec błędom z przeszłości. Mamy nadzieję, że tym razem jej się uda.

Zobacz także: Internauta do Dody: Oglądasz „Iron Majdan”? Odpowiedź mistrzowska!

Zobaczcie w poniższej galerii wyjątkową kampanię, w której wzięły udział znane Polki. Pozują bez makijażu i w samej bieliźnie:

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów