Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż! Jak wygląda jej wybranek?

Łucja Siennicka 31.10.2019
Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony"
Fotografia: Instagram/@aniszewskazdwasiak

Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony" znalazła miłość! Gwiazda wyszła za mąż, czym pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Jak wygląda jej wybranek?

"Rolnik szuka żony" to bardzo popularny program TVP. Jego uczestnicy zgłaszają się do telewizji, by znaleźć miłość. W przypadku Elżbiety Aniszewskiej wszystko ułożyło się dopiero po programie. Gwiazda TVP udostępniła zdjęcie z obrączkami i pochwaliła się, że wyszła za mąż. Pokazała również swojego wybranka!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż

Elżbieta Aniszewska wzięła udział w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Pokazała zdjęcie obrączek, ale też zmieniła nazwisko. Przypominamy, że w programie zaszła daleko, jednak ostatecznie rolnik Jan nie wybrał jej na swoją partnerkę.

Elżbiecie nie przeszkodziło to w znalezieniu prawdziwej miłości. Od jakiegoś czasu jest mężatką, do tego zmieniła nazwisko na Derlatka

O wybranku uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" niewiele wiadomo. Ela jednak chętnie udostępnia wspólne zdjęcia. Kobieta nie odpowiada również na pytania internautów dotyczące jej męża.

Oglądacie program "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Karolina Piechowicz jako Maryla Rodowicz w serialu o Osieckiej. "Rozpoczęłam z przytupem"

Śledzisz polski show-biznes? Sprawdź, z którą gwiazdą mógłbyś miło spędzić czas!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów