Romanowska podkreśla, że nie ma problemu ze swoimi krągłościami. Na dowód wstawiła śmiałe zdjęcie. "Niebiańska"

Katarzyna Leszczyńska 27.11.2017
Elżbieta Romanowska
Fotografia: Instagram/Elżbieta Romanowska

Uwagę przykuwa jeden szczegół. 

Elżbieta Romanowska zasłynęła rolą Joli w kultowym już serialu „Ranczo”. Charyzmatyczną kreacją zyskała uwielbienie widzów i również grono wiernych fanów. Aktorka, choć ma nieco krąglejsze kształty, nigdy się ich nie wstydziła. Od czasu do czasu wstawia nawet nieco odważniejsze zdjęcia na swojego Instagrama. Niedawno publikowała zdjęcia bez makijażu. Tym razem jednak zaskoczyła fanów nieco bardziej.

Romanowska na swoim Instagramie opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Jest to jej wizerunek z jednej ze sztuk teatralnych, jednak ma na sobie bieliznę. Trzeba przyznać, że fotografią w rozpiętej bluzce, spod której wystaje koronkowe body, zaskoczyła internautów.

Elżbieta Romanowska w koronkowym body
Fotografia: Instagram/Elżbieta Romanowska

Romanowska w body nie podoba się wszystkim

Niektórzy fani aktorki są zachwyceni jej scenicznym wizerunkiem. Ich zdaniem Romanowska wygląda dobrze, a nawet seksownie w koronkowym topie. Pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci skomplementowali urodę aktorki. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu jej stylizacja.

Trochę niekorzystnie wyszły piersi na tym zdjęciu – napisała jedna z internautek.

Przeważają jednak pozytywne komentarze.

Elunia, najlepiej.

Niebiańsko.

Widać, że Elżbieta Romanowska stara się podkreślać krągłości, które dodają jej uroku. Sama od dawna je akceptuje, choć przyznała w jednym z wywiadów, że próbowała się odchudzać.

Otyłość jest chorobą, nie należy do niej zachęcać. Jeśli jednak sami akceptujemy siebie, to inni też nas zaakceptują. Jestem aktorką charakterystyczną, dlatego dostaję role, o których chudsze koleżanki mogą pomarzyć. Często słyszę od znajomych: Elka, nie odchudzaj się. Takich jak ty można na palcach jednej ręki policzyć - opowiadała w rozmowie z portalem Styl.pl.

Ludzie mają różne gusta i nie wszystkim tego typu zdjęcia mogą się spodobać. Najważniejsze jednak, że aktorka sama siebie akceptuje i dzięki temu nie wstydzi się swoich krągłości. Dobrze wygląda w tak odważnym wydaniu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów