Elżbieta Romanowska z "Rancza" wstawiła zdjęcie bez makijażu. Fani są zachwyceni: Naturalna i piękna

Katarzyna Leszczyńska 14.11.2017
Elżbieta Romanowska
Fotografia: EAST NEWS

Fani zwracają uwagę przede wszystkim na inny element zdjęcia. 

Elżbieta Romanowska ogromną sympatię widzów zyskała dzięki roli Joli w popularnym serialu „Ranczo”. W 2016 roku wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”, w którym zatańczyła u boku Rafała Maseraka. Para zajęła wówczas szóste miejsce. Aktorka charakteryzuje się ogromnym poczuciem humoru. Obecnie możemy oglądać ją w serialu „W rytmie serca”.

Romanowska przede wszystkim jest aktorką teatralną. Jej talent widzowie mogą podziwiać m.in. na deskach warszawskiego teatru „Capitol”. Elżbieta jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych, a przede wszystkim na Instagramie, na którym dzieli się z fanami wyjątkowymi momentami ze swojego życia. Wśród nich znajdują się zdjęcia z teatru, planów filmów i seriali, a nawet prywatne fotografie.

Niedawno Elżbieta Romanowska opublikowała zdjęcie z psem. Gwiazda wstawiła je życząc fanom dobrej nocy. Na fotografii znajduje się bez makijażu, co nie jest częstym widokiem, ponieważ zazwyczaj pokazuje się w charakteryzacji. Na co dzień stawia raczej na naturalny wygląd, ale nie rezygnuje z kosmetyków.

Elżbieta Romanowska zdjęcie bez makijażu
Fotografia: Instagram/Elżbieta Romanowska

Fani są zachwyceni zdjęciem Romanowskiej bez makijażu

Fanom Elżbiety Romanowskiej przypadła do gustu najnowsza fotografia aktorki. Przede wszystkim zwracają uwagę jednak na psa gwiazdy, Browara, który wygląda jakby pozował do zdjęcia. Internauci są nim niemalże zachwyceni, o czym poinformowali w komentarzach pod postem.

Uwielbiam Cię. Jesteś naturalna i piękna.

Browarek jest przesłodki, cudny pyszczek.

To dopiero jest miłość.

Romanowska często wrzuca zdjęcia z Browarem. Pod jednym z nich zażartowała nawet, że to „pies-celebryta”. Trzeba przyznać, że jest bardzo fotogeniczny. To samo można oczywiście powiedzieć o jego pani, która bez makijażu prezentuje się naprawdę dobrze. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów