Elvis Presley był pedofilem? Szokujące informacje na temat muzyka!

Paulina Ermel 16.05.2019
Elvis Presley
Fotografia: Courtesy Everett Collection

Król rock'n'rolla bohaterem skandalu! Światło dzienne ujrzała biografia muzyka, której autor nie ma wątpliwości, co do tego, że Elvis był pedofilem!

Choć od śmierci Elvisa Presleya minęło już ponad 40 lat, kultowy muzyk właśnie wraca na okładki gazet. Wszystko za sprawą biografii, która rzuciła nieco inne światło na światowej sławy gwiazdę.

W książce "Elvis Presley: A Southern Life" autorstwa Joela Williamsona możemy przeczytać, że muzyk w trakcie jednej ze swoich tras koncertowych mógł dopuścić się karalnych czynów!

Elvis Presley był pedofilem?

Joel Williamson nie ma wątpliwości. W swojej książce oskarża muzyka o pedofilię, a nawet gwałt! Elvis miał dopuścić się tych czynów, kiedy miał 19 lat i odbywał jedną z tras koncertowych!

Okazuje się bowiem, że Presley koncertował wówczas z trzema 14-latkami. Miał wtedy dziewczynę - 15-letnią Dixie - to właśnie z nimi mógł ją zdradzać. Biograf Presleya pisze w książce, że Elvis całował się z nastolatkami, przytulał je, organizował bitwy na poduszki i nie tylko.

Co więcej, muzyk miał zgwałcić także swoją byłą partnerkę Ginger Alden. Williamson twierdzi, że król rock'n'rolla zareagował tak na wyznanie, że Alden go nie kocha. W dodatku później ją zastraszał.

Warto dodać, że swoją żonę Priscillę Elvis poznał, kiedy ta miała 14 lat. Ślub jednak wzięli dopiero 8 lat później.

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów