Eliza z „Warsaw Shore” wyznała, że jest porównywana do znanej piosenkarki

Sylwia Bagińska 10.10.2019
Eliza Trybała
Fotografia: Instagram.com/elizka_trybala

Eliza Trybała i jej mąż Trybson pojawili się na premierze filmu „Ślicznotki”, w którym jedną z głównych ról gra Jennifer Lopez.

Film „Ślicznotki” do polskich kin wchodzi 11 października. Na oficjalnej premierze pojawiło się wiele gwiazd. Na czerwonym dywanie nie zabrakło także Elizy z „Warsaw Shore”, która w trakcie wywiadu wyznała, ze jest porównywana do… Jennifer Lopez.

Eliza Trybała porównuje się do J.Lo

Elizie Trybale największą popularność niewątpliwie przyniósł udział w programie „Warsaw Shore”. Od tego czasu gwiazda pojawia się czasami na tzw. czerwonych dywanach. Ostatnio celebrytka wybrała się na premierę filmu „Ślicznotki”.

Po ekranizacji reporter serwisu Flesz.news zapytał żonę Trybsona, co sądzi o Jennifer Lopez. Odpowiedz celebrytki jest… zaskakująca.

Uwielbiam Jennifer Lopez. Cieszę się, bo w ostatnim czasie zostaję do niej porównywana - przez kolor włosów. Jest śliczna, jest zgrabna, ma pasję, wszystko co trzeba.

Według was Eliza przypomina J.Lo?

Zobacz także: Weronika Rosati szczerze o wychowywaniu córki. "Chcę, żeby żyła w świecie, w którym kobieta ma prawo walczyć o swoją godność"

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów