Edyta Zając-Rzeźniczak pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie i rozwodzie

Edyta Zając-Rzeźniczak w białej sukience i z koczkiem na głowie
Fotografia: Instagram/Edyta Zając-Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak do tej pory nie wypowiadała się na temat kryzysu w małżeństwie. Teraz postanowiła zabrać głos w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak spotykali się od wielu lat. Ich relacja od samych początków była burzliwa. Piłkarz i modelka rozstawali się, po czym do siebie wracali. Ostatecznie w 2016 roku zdecydowali się wziąć ślub. Ochoczo publikowali wspólne zdjęcia na Instagramie, jednak w pewnym momencie się to skończyło, a Edyta nawet przestała obserwować profil męża. W czerwcu tego roku pojawiły się pierwsze informacje, że w ich związku nastał kryzys.

Zobacz także: Kryzys w związku Zając i Rzeźniczaka? Fani dopatrzyli się niepokojących sygnałów

Edyta Zając-Rzeźniczak rozwodzi się z mężem

Jak donosi Plejada, momentem przełomowym w ich związku był wyjazd Rzeźniczaka do Azerbejdżanu. Piłkarz tam rozpoczął grę w Qarabagu Agdam, a modelka wróciła wówczas z nagrań do programu "Agent-Gwiazdy". To właśnie wtedy przestały ukazywać się ich wspólne fotografie.

W pierwszej połowie tego roku Kuba wrócił do Polski i dołączył do klubu Wisła Płock. W mediach pojawiły się informacje, że piłkarz ma dziecko. Ostatecznie on sam potwierdził te doniesienia.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - powiedział Rzeźniczak w rozmowie z Weszlo.com. 

Wówczas na dobre pojawiły się informacje o kryzysie w małżeństwie Edyty i Jakuba. Modelka do tej pory nie komentowała zaistniałej sytuacji. Teraz jednak postanowiła zabrać głos.

Wszelkie informacje, które do mnie wtedy docierały, te artykuły, spekulacje i komentarze bardzo mnie dotykały. Radziłam sobie z tym średnio, a nawet źle. Teraz jest już dużo lepiej, wychodzę na prostą. I ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam - powiedziała modelka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

Modelka przyznała, że wiedziała o tym, że jej mąż ma dziecko. Przyznała też, że rozwodzi się z mężem.

Ostatni czas nie był dla mnie najłatwiejszy, moje małżeństwo zakończyło się rozwodem. Długo zastanawiałam się, czy złożyć pozew. To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu. (...) Tak, wiedziałam, że mój mąż ma dziecko. Ale o tym to on powinien się wypowiadać - powiedziała.

Mamy nadzieję, że Edyta ma się już zdecydowanie lepiej.

Zobacz także: Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Opublikowała oświadczenie: "Staraliśmy się z całych sił"

Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, z którą polską WAG powinieneś wybrać się na mecz. Do dzieła!

Anna i Robert Lewandowscy
Rozwiąż quiz

Z którą polską WAG powinieneś wybrać się na mecz?

Anna i Robert Lewandowscy

1. Którą z tych dyscyplin sportowych (nie licząc piłki nożnej) lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów