Edyta Pazura wyzywana przez nianię! Treść wulgarnych SMS-ów trafiła do sieci

Hanna Skowron 15.03.2019
Edyta Pazura z dzieckiem
Fotografia: instagram/ @edyta_pazura

Edyta Pazura po nieprzyjemnej sytuacji z nianią zdecydowała się opublikować treść wiadomości. Jak przyznaje żona Cezarego Pazury, w jej stronę padły niemiłe słowa i groźby.

Edyta Pazura padła ofiarą gróźb i wyzwisk ze strony opiekunki, która miała zajmować się jej córką. Żona Cezarego Pazury nie pozostała bierna w tej sprawie. Na Instagramie opublikowała wulgarne SMS-y, które wysyłała jej niania.

Edyta Pazura pod najnowszym postem opisała nieprzyjemną historię i przyznała, że ze względu na pracę, potrzebuje pomocy w opiece nad córką. Poszukiwania niani nie skończyły się pomyślnie.

W końcu zaczęłam się rozglądać za opieką nad Ritką. Wszystko spoczywa na moich barkach i naprawdę potrzebuje 4-5 godzin dziennie żeby móc w spokoju popracować.

Co się wydarzyło?

Żona Cezarego za pośrednictwem agencji wybrała potencjalną nianię, która miała zaopiekować się jej córką. Grzeczna i uprzejma opiekunka ze świetnymi referencjami, wydawała się nianią idealną. Niestety to był dopiero początek problemów Edyty. Jak opisuje żona Cezarego, niania miała zjawić się w pracy w poniedziałek o godzinie 9.00. Kobieta zawiadomiła jednak 10 minut przed ustaloną godziną, że ze względu na problemy rodzinne, w pracy zjawi się dopiero w środę. Wersji alibi było wiele, a Edyta przyznała, że ciężko było w nie uwierzyć.

Tyle wersji na raz, że nie wiedziałam co już jest prawdą, więc podziękowałam za współpracę. Poczułam się jak w gimnazjum kiedy to moje koleżanki po raz dziesiąty uśmiercały babcie w celu usprawiedliwienia swojej nieobecności na lekcjach. Na moje szczęście w ludziach niezmiernie cenię sobie szczerość.

Po tym, jak żona Cezarego Pazury złożyła w agencji zawiadomienie o rezygnacji ze współpracy z opiekunką, rozpoczęła się fala SMS-ów. Niania momentalnie znalazła czas, aby stawić się na miejsce pracy. Po braku odpowiedzi ze strony Edyty, wiadomości zaczęły przybierać groźniejszy wydźwięk, padły wyzwiska i groźby.

Potraktowała mnie pani jak śmiecia. Jak kogoś, komu nie ma prawa zdarzyć się sytuacja losowa. Co sobie właściwie myślałaś? Że jestem, k*** twoją służką? Pomyliłaś się. P****** się, kretynko (...) Odpowiem publicznie na twój zarzut. Opowiem, jak było. Pokażę smsy, na które nie dostałam odpowiedzi. Zastanów się, czy tego chcesz.

Zgłoszenie sytuacji do agencji, która reprezentowała nianię, również nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Opiekunka najwyraźniej była dumna ze swojego zachowania, a jedynym powodem, który motywował ją do takiego czynu, był brak odpowiedzi na wiadomość. Zniesmaczona Edyta postanowiła podzielić się przykrą historią, bo jak twierdzi, nie chciałaby, aby jakiekolwiek dziecko trafiło pod opiekę tej pani. Sama postanowiła, że poszuka dobrego żłobka.

Czy faktycznie publikacja treści wiadomości niani w mediach społecznościowych była potrzebna?

Zobacz także: Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak. Wybrał jej najbardziej znany utwór!

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów