Edyta Pazura szczerze o hejcie. Takiego wyznania dawno nie było w show-biznesie!

Julita Buczek 21.01.2019
Edyta Pazura opisuje hejt
Fotografia: Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura tak szczera jeszcze nie była. Wszystko opisała na swoim blogu!

Od jakiegoś czasu Edyta Pazura prowadzi autorskiego bloga, który ma przybliżyć fanom jej prywatne życie oraz troski, które dotykają młodą matkę. Niedawno pojawił się na nim wpis, który opowiada o hejcie, który dotknął całą jej rodzinę.

Zobacz także: Edyta Pazura pokazała cellulit! Skomentowała nawet Lewandowska

Edyta Pazura opowiada o hejcie

W dość długim wpisie na blogu "Maybe Baby", Edyta podzieliła się z internautami swoimi doświadczeniami na temat hejtu. Okazało się, że Edyta doświadczyła hejtu na własnej skórze. Wszystko przez udział Cezarego w akcji "Różaniec bez granic". Całe wydarzenie miało miejsce w październiku 2017 roku i wzbudziło wiele kontrowersji, głównie dlatego, że głównym celem akcji miała być walka  o ochronę granic Polski przed uchodźcami. Edyta dokładnie opisała, jak czuła się, kiedy w Internecie zaczęły pojawiać się negatywne komentarze.

Chwilę później zaczyna się dla mojej rodziny prawdziwy horror… Jesteśmy wyzywani na każdym portalu społecznościowym.

Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść i nie jestem w stanie opiekować się własnymi dziećmi. W tydzień chudnę 5 kg, a moje oczy są tak przekrwione, że ledwo widzę co się dzieje dookoła mnie. Tracę kontakt z rzeczywistością, boję się i obmyślam plan, co w pierwszej kolejności będziemy musieli sprzedać, aby móc się utrzymać… Myślisz, że żartuję? Wyolbrzymiam? Panikuję? Nie… Wtedy ten publiczny lincz, był największym koszmarem mojego życia. Namiętnie publikowano zdjęcia Cezarego z filmów i porównywano do jego postawy- tak jakby faktycznie miało to realny związek z życiem… Cel był jeden- jak najbardziej upodlić nas i wmówić ludziom, że być może gdzieś w 6 klasie Pani na historii faktycznie wspomniała o bitwie pod Lepanto- ale akurat teraz większość ma w głowie dziurę i nie może sobie przypomnieć, jak to dokładnie było z tą islamizacją Europy w XV wieku… Chwytano się wszystkiego, aby skutecznie akcję ośmieszyć. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mieli Ci, którzy z wiarą tak się mają, jak ja z podróżą na Marsa.

Jak Edyta walczy z hejtem?

Pazura podzieliła się również ze swoimi obserwatorami informacjami na temat radzenia sobie z internetowym hejtem. Według niej potrzeba jeszcze wiele czasu, aby ludzie zaczęli rozumieć to, czym jest zjawisko hejtu.

Można również robić akcje pod tytułem "hejt- stop". Jednak umieszczając w nich Panie z plotkarskich programów jako ambasadorki-orędowniczki dobra w sieci, to jednak lekkie nadużycie. To tak, jakbyś oczekiwał miłości od świata, którego nienawidzisz - napisała Edyta.

Edyta swój obszerny wpis postanowiła zakończyć w bardzo podobnym tonie.

Może nie róbmy marszy, koncertów i tym podobnych cyrków, tylko zacznijmy zmieniać świat od siebie samych…Nie potrzebujemy egzaltowanych postaw, tylko po prostu DOBRYCH LUDZI…

Co sądzicie o wpisie Edyty?

Niezbyt często pokazują swoje sypialnie. Niedawno zrobili wyjątek! Zobacz, jak mieszkają gwiazdy.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów