Edyta Pazura przeszła niesamowitą metamorfozę. Pochwaliła się zdjęciem sprzed lat

Malwina Wasilewska 01.10.2019
Edyta Pazura
Fotografia: Instagram.com/edyta_pazura

Żona Cezarego Pazury całkowicie zmieniła swój wizerunek. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała.

Kiedy Edyta Pazura poznała swojego obecnego męża, miała zaledwie 19 lat. Od tego czasu zmieniła się nie do poznania. Mimo że ma 31 lat, wygląda młodziej niż kiedyś. Tylko spójrzcie na jej zdjęcie z przeszłości!

Metamorfoza Edyty Pazury

Edyta Pazura to jedna z polskich gwiazd, które przeszły największą metamorfozę na przestrzeni ostatnich lat. Jakiś czas temu Edyta w wywiadzie dla "Party" wyznała, że nie znosi oglądać swoich zdjęć z przeszłości, ale mimo to pokazała fanom, jak wyglądała 10 lat temu. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

Faktycznie nie wyglądałam najlepiej. A z drugiej strony - kto lubi oglądać swoje stare zdjęcia? Dobrze, że z wiekiem wyrobił mi się gust. I tak dobrze, że piszą, że [jestem dziełem] utalentowanych [chirurgów]. Nie komentuję takich doniesień. Jeżeli ktoś chce wierzyć w takie plotki, to proszę bardzo. To już jest poza mną. 10 lat temu byłam po prostu nieopierzoną nastolatką. Trochę tych plotek było, ale najbardziej bawi mnie ta, że kiedy poznałam Czarka, byłam nikim. Faktycznie, nie miałam wtedy żadnego wykształcenia, ale dziwne byłoby, gdybym je otrzymała, mając zaledwie 19 lat. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że mam parę sukcesów na koncie, ale też i porażki, na przykład przerwane studia prawnicze. Prawo zawsze mnie interesowało, ale miałam jednak sporo obowiązków, a nie mogłam wydłużyć doby. Powiedziałabym, że zaczynam być zadowolona - powiedziała Edyt w rozmowie z "Party".

A jak wy oceniacie jej przemianę?

EN_01184630_5618
Fotografia: East News

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz najpopularniejsze dziecięce rymowanki. Zdobędziesz wszystkie punkty?  

Quiz rymowanki
Rozwiąż quiz

Dziecięce rymowanki - sprawdź, jak dobrze je pamiętasz

Quiz rymowanki

1. "Baloniku nasz malutki..."

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów