Edyta Pazura pokazała cellulit! Skomentowała nawet Lewandowska

Uśmiechnięta Edyta Pazura i jej czerwone paznokcie
Fotografia: Instagram/ed_pazura

Internautki zarzuciły Pazurze, że ma cellulit. Ta odpowiedziała im w mistrzowski sposób i pokazała "niedoskonałości". Najlepszy komentarz Lewandowskiej.

Edyta Pazura i Cezary Pazura 1 czerwca powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów może pochwalić się bardzo zgrabną figurą po ciąży. Ostatnio dodała jednak zdjęcie, na którym internauci dopatrzyli się cellulitu. Pod postem rozgorzała dyskusja na ten temat, Edyta Pazura postanowiła jednak kolejnym postem uciąć wszelkie spekulacje i w zabawny sposób zamknęła usta hejterom.

Zobacz także: Edyta Pazura karmiła piersią na plaży. Jej fani nie zostawili tego bez komentarza

Edyta Pazura i jej cellulit

W niedzielę Edyta Pazura opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w małej czarnej. To fotografia, którą wykonała przed przyjęciem urodzinowym Roberta Lewandowskiego. Ma na sobie krótką, czarną sukienkę na jedno ramię. Do tego założyła wysokie sandałki na szpilce, a całą stylizację uzupełniła czerwoną szminką. W ten sposób pozowała do zdjęcia. Internauci dopatrzyli się jednak czegoś zupełnie innego.

Chyba jednak filtr, bądź światło nieodpowiednie, bo niekorzystnie nogi wyszły – napisała jedna z komentujących.

Następnie rozgorzała dyskusja. Było wielu zwolenników tego komentarza, jak i broniących figury Edyty Pazury. Ostatecznie sama główna zainteresowana postanowiła skomentować w bezbłędny sposób. W najnowszym poście prezentuje swój cellulit.

Ach ten cellulit. Tym razem bez filtra, żeby było lepiej widać – napisała w poście Pazura.

Tym razem posypały się przede wszystkim słowa zachwytu. Internauci zachwycają się figurą Edyty Pazury i jej dystansem do siebie.

Chciałabym taki cellulit – możemy przeczytać w komentarzach.

Medal za odwagę.

Wśród komentujących znalazła się nawet Anna Lewandowska. Obie panie są w bardzo przyjaznych relacjach, nic więc dziwnego, że trenerka nie omieszkała napisać tego, co myśli. Jej komentarz jest bardzo wymowny.

Hahahaha uwielbiam Cię – skomentowała Lewandowska.

Swoją drogą, ciekawe, czy Pazura, trenując swoją zgrabną figurę, korzysta z porad Anny Lewandowskiej.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła swój sposób na cellulit

Te gwiazdy dziś wyglądają młodziej niż dawniej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów