Edyta Pazura zrezygnowała z tradycji! Pokazała choinkę, a na niej nietypowe ozdoby

Edyta Pazura i Cezary Pazura w strojach wieczorowych na Balu TVN
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Edyta Pazura pochwaliła się swoją choinką. W tym roku wraz z Cezarym postawili na bardzo oryginalne dekoracje i znacznie odbiegli od tradycji.

Święta coraz bliżej, wszyscy zatem stroją domy na tę okoliczność. Coraz więcej gwiazd pokazuje swoje dekoracje świąteczne i oczywiście piękne choinki. Większość stawia na tradycję. Edyta Pazura w tym roku postanowiła jednak postawić na oryginalność. Na jej choince nie znajdziecie tradycyjnych bombek! Cezary Pazura i jego żona w tym roku byli bardzo kreatywni, a swoim pomysłem podzielili się na Instagramie, jednocześnie zachwycając internautów.

Zobacz także: Najpiękniejsze ozdoby choinkowe. Jakie wybrać na zbliżające się święta?

Edyta Pazura udekorowała choinkę... zdjęciami

Edyta i Cezary Pazurowie zdecydowali się na nietypowe dekoracje świąteczne. Ich choinka udekorowana jest własnoręcznie przygotowanymi ozdobami i... zdjęciami!

Właśnie przygotowuję na mój kanał YouTube, Maybe Baby, specjalny odcinek! Zrobię świąteczne ozdoby, których motywem przewodnim będą wspomnienia i stare zdjęcia - napisała Pazura. 

To bardzo oryginalny pomysł, który zachwycił wszystkich internautów. Fani aktora i jego żony byli zachwyceni ich kreatywnością.

Zdjęcia na choince? Super - możemy przeczytać w komentarzach.

Nigdy bym na to nie wpadła, ale ekstra.

Podoba mi się pomysł ze zdjęciami na choince.

Tradycyjna choinka i oryginalne ozdoby - to najlepszy sposób, żeby dodać kolorytu tym świętom! Nam też ten pomysł bardzo się spodobał. A wy zdecydowalibyście się na takie dekoracje?

Zobacz także: Polskie gwiazdy pochwaliły się swoimi choinkami. Która najpiękniejsza?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Filmy świąteczne od dawna już są nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Kochamy wspólne, rodzinne oglądanie świątecznych filmów! Doskonale sprawdzi się w przerwie od dekorowania domu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów