Edyta Pazura opublikowała film z dziećmi z okazji 10. rocznicy ślubu. Wbiła tym szpilę hejterom

Sandra Banach 05.09.2019
Edyta i Cezary Pazurowie
Fotografia: EastNews/WojciechStrozyk

Na instagramowym koncie Edyty Pazury pojawiło się nagranie, na którym razem ze swoimi dziećmi śpiewa przebój zespołu Hey. Wideo skomentowała między innymi Ewa Chodakowska.

Edytę Pazurę na Instagramie obserwuje prawie 150 tysięcy osób. Żona znanego aktora od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych migawki z życia prywatnego. Niedawno Edyta wrzuciła do sieci nagranie z okazji 10. rocznicy. Razem z dziećmi śpiewa piosenką „Moja i twoja nadzieja” zespołu Hey.

Edyta Pazura na wspólnym nagraniu z dziećmi

Edyta Pazura opublikowała w social mediach uroczy film. Przy okazji postanowiła poruszyć ważny temat. Gwiazda odniosła się do coraz bardziej rozpowszechniającego się zjawiska hejtu.

Zło rodzi zło, przemoc rodzi przemoc, nienawiść rodzi nienawiść... Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycje polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom, szantażom...

Edyta Pazura wyznała także, że nie poddała się i dzięki temu ma kochającą rodzinę.

Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłości i dobra. Dlaczego to wszystko piszę? Bo otrzymuję od was pełno wiadomości o krzywdach i pochopnych ocenach osób trzecich, które was spotkały. Cóż można napisać więcej?!

Na nagranie zareagowało mnóstwo internautów. Swój komentarz zostawiła także Ewa Chodakowska.

Ludzie leczą swoje słabości, niepowodzenia, frustracje, kosztem wbijania tępych narzędzi, między żebra każdej z osób, która śmie żyć na swoich zasadach. Nikt silny i szczęśliwy nie rzuca na prawo i lewo takimi uwagami. Piękna ta wasza relacja! Przez ekran przechodzi miłość i szczerość... czuć na odległość prawdziwe wartości. Oboje mieliście szczęście wpaść na siebie... i mieliście oboje wystarczająco dużo chęci, siły, serca i rozumu w głowie, żeby na przekór wszystkiemu tworzyć wspólne życie. Pięknie się na was patrzy (…).

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak pogratulować Edycie i Cezaremu i życzyć im samych radosnych chwil.

Zobacz także: Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem córki. Internauci zwrócili uwagę na jej włosy. "Jak ty rozczesujesz ten busz?"

Lubisz polskie komedie? Koniecznie weź udział w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz polskie komedie? Spróbuj je rozpoznać po jednym kadrze!

Kadr  z filmu
Fotografia: Youtube.com/StudioFilmoweKadr

1. Główni bohaterzy budzą sie po wojnie w świecie pozbawionym mężczyzn. Z jakiego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów