Edyta Pazura na zdjęciu w bikini z flamingiem! "Powinnam zakryć pośladki"

Edyta Pazura w letniej sukience pod altaną na wakacjach
Fotografia: Instagram/edyta_pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura wrzucają na Instagrama zdjęcia z wakacji. Pod ostatnią fotografią żona aktora napisała post, w którym pokazała ogromny dystans do siebie.

Edyta Pazura i Cezary Pazura spędzają rodzinne wakacje na Warmii. Oboje wstawiają fotografie przedstawiające ich wspólne chwile. Edyta Pazura ostatnio opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w bikini! Co więcej, na fotografii widnieje też ogromny, dmuchany, różowy flaming. Jej fani są zachwyceni zdjęciem, ale większość zwraca oczywiście uwagę na wpis gwiazdy. Pazura w swoim poście żartuje z Instagramerek, które również publikują tego typu zdjęcia.

Zobacz także: Edyta Pazura chwali się ciałem na Instagramie. Fani pod wrażeniem!

Edyta Pazura w bikini z flamingiem

Na zdjęciu widzimy Edytę Pazurę, która pozuje w kwiecistym bikini. Gwiazda postawiła jedną nogę na wielkim różowym flamingu. 

W poście pod zdjęciem Pazura postanowiła w zabawny sposób skomentować tego typu zdjęcia, których na Instagramie jest pełno. Tym samym pokazała ogromny dystans do siebie.

Zapewne powinnam nałożyć oliwkę na swoje ciało, aby pięknie się świeciło, wciągnąć brzuch, ażeby uwydatnić szcześciopak, którego nie mam i na sam koniec wskoczyć na tego wielkiego flaminga, aby idealnie wpisać się w instagramowe trendy. Podczas romantycznie zachodzącego słońca mój małżonek Cezary powinien mi cykać tysiące fotek, aż do całkowitego zmroku tak, aby w końcu zrobić to idealne zdjęcie. (...) Niestety temperatura wody w basenie i silny, porywisty wiatr pokonały te zamiary. Wiem, wiem - jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki, ale jakoś nie zabrałam ze sobą koca - zażartowała Edyta.

Fani Pazury są pod wrażeniem jej poczucia humoru, a także niesamowitej figury.

Rozumiem, że to kokieteria i doskonale zdaje sobie pani sprawę ze swojego idealnego wyglądu.

Poślad petarda. 

Piękna mamuśka, figura jak modelka.

Naszym zdaniem Edyta i tak doskonale wpisała się w instagramowe trendy! A jak wam się podoba?

Zobacz także: Edyta Pazura wyzywana przez nianię! Treść wulgarnym SMS-ów trafiła do sieci

Wakacje nadeszły! Jeśli nadal nie masz planów na urlop, to koniecznie weź udział w naszej zabawie! Odpowiedz na kilka pytań, a my na podstawie twoich odpowiedzi, podpowiemy ci, jak powinieneś spędzić wolny czas! 

Quiz - gdzie powinieneś spędzić wakacje
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się, gdzie powinieneś spędzić wakacje!

Quiz - gdzie powinieneś spędzić wakacje

1. Którego z tych gatunków muzycznych lubisz słuchać najbardziej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów