Edyta Herbuś pozuje nago i bez makijażu na Instagramie. Fanka: "I czar prysł"

Julita Buczek 26.06.2020
edyta herbuś
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Herbuś od jakiegoś czasu nie pojawiała się mediach. Tancerka i aktorka postanowiła skupić się przede wszystkim na życiu rodzinnym oraz relaksie. Niedawno na swoje instagramowe konto wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje nago.

Edyta Herbuś to jedna z najbardziej znanych polskich tancerek. W swojej medialnej karierze występowała również jako aktorka. Piękna gwiazda wzbudza bardzo duże zainteresowanie ze strony fanów.

Niedawno postanowiła jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i zaskoczyć swoich obserwatorów nietuzinkową fotografią, którą udostępniła na instagramowym koncie.

Edyta Herbuś nago na Instagramie

Na instagramowym koncie Edyty pojawiła się dość odważna fotografia. Możemy na nie dostrzec popularną tancerkę bez makijażu oraz ubrania. Herbuś nagie ciało postanowiła zasłonić swoim białym pieskiem. W opisie zdjęcia czytamy, że Edyta zachęca swoich obserwatorów do stawiania na naturalność.

Stawiam na naturę - napisała w opisie fotografii.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów znanej tancerki. Większość była zachwycona, jednak znalazło się również parę osób, którym publikacja gwiazdy nie przypadła do gustu.

Jest pani cudowna. Zawsze podziwiam to, że jest pani po prostu normalna. Mega dziwnie to brzmi, ale dziś świat żyje w jakiejś bańce iluzji... dziękuję za całą pozytywną energię!

I czar prysł! Bleee!!

Przykład pięknej kobiety! Na zewnątrz i w środku!

Lubisz oglądać takie fotografie w sieci?

Zobacz także: Kasia Kowalska przyznała, na co chorowała jej córka! Odniosła się też do hejtu, który na nią spadł

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów