Edyta Herbuś miała wypadek? "Przeczytałam tę wiadomość od losu"

Julita Buczek 19.11.2018
edyta herbuś miała wypadek
Fotografia: Instagram @edytaherbus

Aktorka i tancerka ma prawo jazdy już bardzo długo, pomimo tego nie często zdarza jej się zasiadać za kierownicę. Ostatnio postanowiła to zmienić, za namową swojego partnera.

Za namową swojego partnera Edyta Herbuś postanowiła wsiąść za kółko. Dzięki praktycznym radom Piotra Bukowieckiego tancerka czuła się zdecydowanie pewniej. W październiku Edyta postanowiła wybrać się na dłuższą wycieczkę do Wrocławia. Na jej trasie niestety pojawiło się prawdziwe zagrożenie.

Edyta Herbuś miała wypadek?

Niespodziewanie w trakcie jazdy w samochodzie Edyty pękła opona. Aktorce trudno było utrzymać kontrolę nad rozpędzonym pojazdem. Edyta mogła jednak liczyć na pomoc dwóch mężczyzn, którzy byli świadkami wypadku. Po zmianie koło Herbuś mogła kontynuować podróż.

Zobacz także: Herbuś w końcu skomentowała plotki o ślubie! Wszystko jasne

Byłam mocno przerażona, ale mój kielecki charakter powoduje, że jak jest taka sytuacja to mam zimną krew - wyznała w jednym z tabloidów.

Przeczytałam tę wiadomość od losu jako "zwolnij”- wyznała. Myślę sobie, że to niegłupi pomysł. Wiem, że mam tendencję do rozpędzania się w działaniu, zdobywaniu, przekraczaniu...

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Sprawdź, czy uda ci się rozpoznać gwiazdy na zdjęciach z przeszłości! To zadanie nie jest takie łatwe

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów