Herbuś w końcu skomentowała plotki o ślubie! Wszystko jasne

Paulina Ermel 27.09.2018
Edyta Herbuś
Fotografia: instagram.com/edytaherbus

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje o tym, że Edyta Herbuś wzięła ślub. Wszystko przez obrączkę, którą zaprezentowała na festiwalu w Gdyni. Tancerka w końcu postanowiła się do tego odnieść.

Na festiwalu filmowym w Gdyni Edyta Herbuś pojawiła się ze swoim ukochanym Piotrek Bukowieckim. Fotoreporterzy wypatrzyli u nich wówczas... obrączki! I choć w mediach zawrzało, gdyż wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że już jest po ślubie, para się do tego nie odnosiła. Ostatecznie jednak sama tancerka zabrała w tej sprawie głos!

Edyta Herbuś skomentowała plotki o ślubie

Edyta Herbuś otrzymała na swoich profilach w mediach społecznościowych mnóstwo życzeń i gratulacji od fanów, ale też od wielu gwiazd - np. od Pauliny Sykut-Jeżyny, Anny Popek czy Natalii Klimas. Jak donosi portal Onet, właśnie ze względu na nie postanowiła skomentować dotychczasowe doniesienia. Zamieściła na Instagramie wyjaśniający wszystko wpis.

Kochani, nie wiem czy to niezwykłe uroki mojej podróży , czy ta dawka miłości , którą od Was płynie wraz z życzeniami , za co Wam bardzo dziękuje. Przypuszczam, że ta energia się jednoczy. Mimo, że mam tu słaby dostęp do internetu, dociera do mnie wiele gratulacji z powodu mojego rzekomego ślubu . Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek z szacunku do Was i tej energii, która do mnie spływa. Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje , że jesteście. Dziękuje za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako „nie żona” życzę wam dużo miłości.

Wygląda na to, że gwiazda mimo tego, że nie jest żoną, jest bardzo szczęśliwa. A nam pozostaje czekać na prawdziwy ślub.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie. A te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów