Edyta Górniak znika z mediów! "Potrzebuję detoxu dla mojego umysłu"

Edyta Górniak w czerwonej sukni ze złotym orłem na piersiach
Fotografia: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak odniosła się do ostatnich plotek na swój temat i zdecydowała się na jakiś czas zrezygnować z prowadzenia portali społecznościowych.

Edyta Górniak jest bardzo wrażliwą artystką. Żeby pokonać samą siebie zdecydowała się na udział w programie "Agent-Gwiazdy 4". W drugim odcinku jednak byliśmy świadkami jej rezygnacji z dalszej konkurencji. Teraz gwiazda, poinformowała na Facebooku fanów, że zamierza zrobić sobie przerwę od prowadzenia portali społecznościowych. Tym samym Edyta Górniak znika z mediów społecznościowych na jakiś czas. Odniosła się też do plotek na swój temat. 

Zobacz także: Edyta Górniak szczera jak nigdy. "Myślę o śmierci". Zdradziła, że spisała testament 

Edyta Górniak znika z mediów społecznościowych

Za artystką trudny okres. Rozstała się ze swoim partnerem, jej mama była w szpitalu, sama również miała problemy ze zdrowiem. Wokalistka przyznała też, że straciła dziecko. Bycie na nieustannym świeczniku w mediach nie pomagało jej z uporaniem się z problemami. Dlatego też zdecydowała się wycofać. 

Poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu. Wykonam naturalnie wszystkie projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media. Wiem, że uzyskanie wewnętrznej ciszy w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwe, ale mimo to zawalczę o to - napisała Edyta Górniak na swoim Facebooku.

Na Instagramie również pojawiło się nowe zdjęcie wokalistki z krótkim podpisem "Do usłyszenia". Edyta Górniak w swoim poście zdecydowała się odnieść też do ostatnich plotek na swój temat o tym, że znów jest zakochana i kłóciła się ze swoją mamą o byłego partnera.

Nie kłóciłam się z Mamą o Mateusza. Chorowałam, ale wróciłam już do zdrowia. I nie, nie szukam faceta - napisała ucinając wszelkie plotki.

Mamy nadzieję, że Edyta Górniak odpocznie i zdecyduje się szybko powrócić do kontaktu ze swoimi fanami.

Zobacz także: Wyjątkowy koncert Edyty Górniak w akustycznym akompaniamencie

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów