Edyta Górniak w programie "My Way" w mocnych słowach o byłym mężu. "Dowiedziałam się, że zostanę okradziona"

Łucja Siennicka 14.11.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Instagram/@edytagorniak

Edyta Górniak jest znana ze swojej wrażliwości. Emocjonalna artystka bierze udział w programie "My Way", gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczy się jeździć samochodem. Przy okazji opowiedziała trochę o byłym małżeństwie.

Edyta Górniak jest bohaterką programu "My Way", w którym uczy się jeździć samochodem. Na razie wokalistce idzie przeciętnie, a program w dużej mierze skupia się na jej życiu prywatnym. W najnowszym odcinku diwa opowiedziała trochę o byłym mężu. Padły mocne słowa. Problemy pojawiły się już przed ślubem?

Edyta Górniak w programie "My Way". Diwa opowiedziała o byłym mężu

Edyta Górniak nie ma oporu, by uzewnętrzniać się przed kamerami. W najnowszym odcinku programu "My Way" opowiedziała o swoim nieudanym małżeństwie.

W najnowszym epizodzie gwiazda najpierw musiała zmierzyć się z nauką panowania nad samochodem w trudnych warunkach atmosferycznych, następnie otworzyła się przed kamerami.

Edycie nie szło zbyt dobrze przez cały odcinek, gwiazda nie ukrywała swojej frustracji i łez. 

Muszę wyjść na powietrze. Jak się tego nie nauczę, to nie mogę być kierowcą. W końcu mamy cztery pory roku - powiedziała.

Jednak Górniak pozwala sobie na wiele zwierzeń przed kamerami. W pewnym momencie zaczęła opowiadać o swoim nieudanym małżeństwie. Okazuje się, że gwiazda już przed ślubem miała wątpliwości.

Diwa porównała dachowanie samochodu do swojego byłego małżeństwa. Edyta wyznała, że nigdy nie miała poczucia bezpieczeństwa ze strony swoich bliskich

Wokalistka wyznała również, że bezpośrednio przed ślubem dowiedziała się o tym, że zostanie okradziona przez męża. Okazuje się, że gwiazda usłyszała to od wróżki.

Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostanę okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero, jak zebrałam wszystkie dokumenty dzień przed ślubem, to  zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę - powiedziała.

Wróżka nie była przychylna jej małżeństwu, jednak Edyta nie posłuchała jej rad. 

Oglądacie "My Way"?

Zobacz także: Za nami premiera "My Way"! Edyta Górniak nie wsiadła za kółko, ale opowiedziała o rozwodzie

Śledzisz życie celebrytów? Sprawdź, czy potrafisz dopasować cytat do osoby!

Tatuaż cytat.
Rozwiąż quiz

Słynne słowa, które przeszły do historii. Spróbujesz odgadnąć, kto jest ich autorem?

Tatuaż cytat.

1. Kto jest autorem tych słów: "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów