Edyta Górniak zaatakowała Cleo. "Nigdy mi nie podziękowała". Mocna odpowiedź

Marianna Bereza 17.09.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Cleo broni się przed zarzutami diwy polskiej piosenki ws. "The Voice Kids", ale ta nie daje za wygraną. O co poszło?

Wojna między Edytą Górniak a Cleo trwa. Piosenkarka w jednym z wywiadów wyznała, że jej stosunki z Donatanem wciąż są bardzo napięte, od kiedy producent zachował się niestosownie podczas wspólnego pozowania na ściance. Teraz diwa polskiej piosenki wyjawiła, że ma żal również do Cleo. Według gwiazdy była "Słowianka Donatana" nie podziękowała jej za załatwienie pracy w "The Voice Kids". Co na to Cleo?

W 2018 roku Edyta Górniak i Donatan nagrali wspólnie utwór "Andromeda". Ich współpraca miała głośny finał. Podczas pozowania dla fotoreporterów producent złapał wokalistkę za pośladek, a ta go spoliczkowała. W wywiadzie z "Pudelkiem" gwiazda przyznała, że wciąż trudno jej o tym mówić. Przy okazji dostało się też Cleo.

Edyta Górniak ma żal do Cleo ws. "The Voice Kids"

Górniak zaproponowała piosenkarce, by ta zastąpiła ją w "The Voice Kids". Sama zrezygnowała z udziału w show ze względu na chorobę mamy. Diwa uważa, że Cleo nie podziękowała jej za ten gest.

Ten utwór niesie za sobą ciężar przykrych doświadczeń. (...) Nie potrafię go wykonywać. Donatan zniszczył wszystko, co jest nietykalne. Nie dosyć, że to zniszczył, to nie naprawił. (...) Oliwy do ognia dolała Cleo. Przecież w "The Voice Kids" to było moje miejsce, które ja jej oddałam. Nigdy mi za to nie podziękowała. (...) Ta spółka artystów to jest dla mnie bardzo dziwne doświadczenie, bo ja raczej nie mam takiej sytuacji, że ktoś jest oszustem, jest niewdzięczny, nie rozlicza się. Nie znam tego między artystami. Więc to było dla mnie dziwne - mówiła gwiazda.

Mocne słowa bardzo szybko skomentowała Cleo. Zamieściła na Instagramie post, w którym przyznała, że "nie była w stanie uwierzyć w to, co usłyszała".

Edyta, serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę muzykę i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z muzyką i dobrą energią. Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem, droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w "The Voice Kids" jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro - oświadczyła.

Była "Słowianka Donatana" na dowód zamieściła w mediach społecznościowych post ze zdjęciem maskotek, które miała wysłać Edycie Górniak w ramach podziękowania. Dodała także, że wyrazy wdzięczności przesyłała kilkukrotnie, zarówno przez menedżera, posty na Instagramie i Facebooku, jak i w wywiadach dotyczących programu "The Voice Kids". Na koniec wystosowała prośbę do starszej koleżanki po fachu.

Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie, żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu, po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! - podsumowała.

W szczere intencje Cleo nie uwierzyła jednak diwa.

"Prezent" przekazany nam kilkanaście dni po aferze był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu. Natomiast reakcję Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę/przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza - napisała Górniak na Instagramie.

Po której ze stron się opowiadacie? Myślicie, że to już koniec konfliktu?

Zobacz także: Edyta Górniak odtworzyła z synem scenę z "Titanica". "Przecież ten wątek dotyczył kochanków"

Z jaką artystką nadajesz na tych samych falach? Zobacz, z kim możesz iść na wspólną imprezę

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów