Edyta Górniak szczerze o swoim nieudanym małżeństwie: "Bardzo mnie skrzywdziło"

Sylwia Kropiewnicka 29.04.2019
Edyta Górniak szczerze o swoim nieudanym małżeństwie
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak nadal szuka prawdziwej miłości. W ostatnim wywiadzie dla magazynu „Viva!” gwiazda, wyznała, że jej małżeństwo bardzo ją skrzywdziło. Dlaczego?

Edyta Górniak jest jedną z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu, dlatego jej związki są szeroko komentowane. Diwa często pojawia się na okładkach magazynów, bierze udział w sesjach okładkowych i udziela obszernych wywiadów. Jej życie osobiste pełne jest wzlotów i upadków, a gwiazda jak sama mówi, nadal czeka na prawdziwą miłość.

Edyta Górniak szczerze o swoim małżeństwie

W ostatnim wywiadzie dla magazynu „Viva!” Edyta Górniak zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej małżeństwa:

Myślę, że moje nieudane małżeństwo bardzo mnie skrzywdziło. I rozumiem to dopiero dziś. Przestałam wierzyć, że można tworzyć dobrą i piękną rodzinność. Że dom może być naprawdę domem. Radością i bezpieczeństwem dla wszystkich, którzy siadają do kolacji. Zwątpiłam w to wszystko 11 lat temu... po rozwodzie. Jak widać, duszę można złamać i regeneruje się ją o wiele dłużej niż ciało.

Jak później mówiła gwiazda, dopiero jej poprzedni związek (z Mateuszem Zalewskim) zmienił jej podejście i przekonania. Edyta Górniak podkreśla także, że mimo rozpadu związku oboje z partnerem dużo się od siebie nauczyli.

Edyta Górniak zapytana przez dziennikarza o ewentualny, nowy związek, odpowiedziała tajemniczo:

Nie ma we mnie desperacji, bo „moja dusza jest teraz w remoncie”, ale mam wrażenie, że otworzyła się we mnie przestrzeń. Jakby wielka, dziewicza polana.

Zobacz także: Michał Szpak parodiuje Edytę Górniak. Wybrał jej najbardziej znany utwór!

Które filmowe pary powinny być razem także w rzeczywistości? Oto nasze typy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów