Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, co zrobił jej na ściance

Paulina Ermel 11.06.2018
Edyta Górniak i Donatan
Fotografia: Eastnews

Tegoroczny festiwal w Opolu już za nami. Na scenie mogliśmy oglądać m.in. Edytę Górniak, która wykonała utwór powstały we współpracy z Donatanem. Przed występem gwiazda pozowała u boku producenta na ściance. Gwiazdor pozwolił sobie na za dużo i Edyta go spoliczkowała.

Na opolskiej scenie podczas festiwalu muzycznego nie mogło zabraknąć Edyty Górniak. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek zaprezentowała utwór "Andromeda", który powstał we współpracy z Donatanem. Przed wyjściem na scenę pozowała z nim na ściance. Donatan skorzystał z okazji i pozwolił sobie na jeden bardzo bezpośredni gest.

Zobacz także: Półnaga Edyta Górniak w nowej piosence od Donatana i Cleo. Wielki powrót artystki

Donatan obejmował Edytę na ściance. W którymś momencie ręka "obsunęła" mu się i złapał ją za... pupę! Górniak natychmiast zareagowała i spoliczkowała go przed obiektywami zebranych na festiwalu fotografów. Nagranie z tego incydentu zamieściła także w relacji na swoim instagramowym profilu.

Widzimy dalej, że Górniak odsunęła się od Donatana i zaczęła mu coś nerwowo tłumaczyć. Wyglądało to tak, jakby muzyk za chwilę przeprosił - Edyta bowiem wróciła na ściankę, pozowała z nim dalej, a na koniec się uściskali.

Uważacie, że dobrze zareagowała? A może powinna wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje?

Zobacz także: Doda przebierała się dwa razy, ale to ona skradła show. Spójrzcie na żonę Sławomira!

Tak wygląda kolekcja ubrań Edyty Górniak:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów