Edyta Górniak o seksualności Allana. "Pozwalam mu odkrywać początkującą męskość"

Marianna Bereza 20.09.2019
Edyta Górniak z synem Allanem
Fotografia: VIPHOTO/East News

Piosenkarka nie boi się tematów tabu. W rozmowie z tabloidem zdradziła, że syn może zadać jej każde pytanie.

Edyta Górniak nie ukrywa, że ma bardzo bliską relację ze swoim synem. Chłopak ma już 15 lat i uczy się w szkole wojskowej. Diwa wie, że Allan przechodzi teraz trudny okres, w którym zmienia się w mężczyznę, więc stara mu się towarzyszyć w tym czasie najlepiej, jak potrafi. Piosenkarkę zapytano o to, czy rozmawia z nastolatkiem o seksie. Co odpowiedziała?

Edyta Górniak rozmawia z Allanem o seksualności?

Niedawno wokalistka udzieliła wywiadu "Vivie", w którym zdradziła, że trudno jej zaakceptować fakt, że jej syn nie potrzebuje mamy tak, jak kiedyś.

Brakuje mi w nim chłopca, bo staje się mężczyzną. Jeszcze rok temu potrafił przyjść rano pod kołdrę, przytulić się. (...) Teraz już tego nie robi - mówiła.

15-latek wszedł już w wiek, w którym zaczyna się interesować dziewczynami. Reporter "Faktu" zapytał gwiazdę, czy potrafi rozmawiać z synem na temat jego seksualności. Diwa zdobyła się na bardzo szczerą odpowiedź.

Proszę, żeby był ostrożny, rozważny. Dla mnie aspekt emocjonalny jest ważniejszy, żeby ktoś nie złamał mu serca, żeby kobiety nie wykorzystywały jego wrażliwości, bo on jest bardzo wrażliwy - wyjawiła w rozmowie z tabloidem.

Górniak podkreśla, że jej 15-letni syn coraz częściej interesuje się tematem płci przeciwnej.

Ma jakieś takie zaczarowania i oczarowania, bo pisze utwory o tym i puszcza mi je - zdradziła "Faktowi".

Okazuje się, że piosenkarka nie boi się tematów tabu i rozmawia z synem także o seksualności. Co więcej, jako nowoczesna mama jest otwarta nawet na najtrudniejsze pytania.

Coś się dzieje w jego życiu w tej chwili. On wie, że może mi mówić o wszystkim. Tak jak mi powiedział o pierwszych pocałunkach, o pierwszym wspólnym tańcu jeszcze parę lat temu. Nie czekam na to, bo pozwalam mu jakby być takim niezależnym życiem, które odkrywa tę swoją dojrzałość i początkującą męskość tak, jak potrafi, natomiast staram się dawać mu taką przestrzeń w poczuciu, że może rozmawiać z mamą o tym - wyznała.

Brawa za postawę pełną otwartości. Jednak czy rodzice powinni opowiadać publicznie o życiu uczuciowym swoich dzieci?

Zobacz także: Edyta Górniak odtworzyła z synem scenę z "Titanica". "Przecież ten wątek dotyczył kochanków"

Edyta Górniak postawiła na oryginalne imię dla syna. Te gwiazdy również poszły w tym kierunku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów