Edyta Górniak skomentowała rozstanie z młodszym partnerem. Wydała oficjalne oświadczenie

Hanna Skowron 01.12.2018
Edyta Górniak
Fotografia: Instagram/edytagorniak

Na jej Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie. 

Edyta Górniak to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich piosenkarek, przez co o życiu prywatnym gwiazdy mówi się często i wielu jej fanów temat ten wyjątkowo interesuje. Ostatnio media nie ustawały w spekulacjach na temat jej związku z młodszym partnerem Mateuszem Zalewskim. Gwiazda chętnie chwaliła się ich relacją w sieci, jednak w ostatnich tygodniach wiele się zmieniło.

Edyta Górniak oficjalnie komentuje rozstanie z Mateuszem Zalewskim

Od kilku tygodni w mediach  dyskutowano na temat kryzysu w związku Górniak i Zalewskiego. Para nie komentowała spekulacji mediów, jednak wciąż pojawiające się informacje zmusiły ostatecznie Górniak do zajęcia stanowiska. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się oświadczenie, w którym potwierdza zakończenie związku. Prosi również o uszanowanie przez wszystkich tego trudnego czasu. 

Aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od wiernych fanów, którzy wsparli gwiazdę i życzyli jej więcej szczęścia w miłości. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie każdy związek ma szansę na przetrwanie. Te zachowania mężczyzny świadczą o tym, że chce zakończyć relację i nie jest w niej szczęśliwy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów