Edyta Górniak pokazała swój rodzinny dom. To ruina! Nie mogła ukryć łez. "To jest mój początek"

Edyta Górniak w jeansowej kurtce wysiada z samochodu
Fotografia: Lukasz Kalinowski/East News

Edyta Górniak pokazała swój rodzinny dom. Jest daleki od ideałów. Najbardziej wzruszające są jednak słowa artystki. Gwiazda nie kryła łez, gdy opowiadała o swoim dzieciństwie.

Edyta Górniak to dziś jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Początki jej kariery nie były jednak łatwe. Gwiazda rozpoznawalna stała się po swoim występie w musicalu "Metro", następnie reprezentując nasz kraj na Eurowizji z utworem "To nie ja". Żeby jednak dojść do miejsca, w którym jest teraz, musiała przejść długą drogę. Ostatnio odwiedziła miejscowość Ziębice i pokazała fanom swój rodzinny dom. Okazuje się, że to ruina! Gwiazda nie kryła łez.

Zobacz także: Kiedy miała 6 lat, ojciec wyrządził jej ogromną krzywdę. Edyta Górniak o bolesnych wspomnieniach

Edyta Górniak pokazała rodzinny dom

Edyta Górniak pochodzi z rodziny polsko-romskiej. Jej ojciec, Jan Górniak, grał na gitarze w zespole Dona Wasyla

Edyta wychowała się w otoczeniu muzyki, jednak jej dom był daleki od ideałów.

Zawsze, kiedy tu wracam, czuję to samo. Ale nigdy dotąd się tym z nikim nie podzieliłam. To, kochani, jest mój pierwszy dom. Pierwszy, w którym słyszałam muzykę na żywo. Ostatni, w którym czułam się beztroska i bezpieczna - opowiedziała.

Gwiazda relacją z odwiedzin w domu rodzinnym pochwaliła się na Instagramie. Wokalistka nie mogła ukryć łez wzruszenia, zwłaszcza wtedy, gdy opowiadała o tym, że trzeba spełniać swoje marzenia.

To jest mój początek, w tych Ziębicach. I chcę wam powiedzieć z tego miejsca, że marzenia naprawdę się spełniają. Nieważne, w jakiej rodzinie się urodziliście, jakie macie relacje z rodziną. To nie ma znaczenia, bo to jest wasze życie. I możecie przeżyć to życie tak, jak wy chcecie - powiedziała artystka.

Fani Edyty Górniak są niezawodni i postanowili wesprzeć swoją idolkę. W komentarzach pod relacją pojawiło się wiele miłych słów w jej kierunku.

To niesamowite, że pokazujesz nam to wszystko. 

Całym sercem z tobą. I teraz wiem, że marzenia się spełniają.

Jesteś cudem Edi... Nie zapominaj o tym - piszą internauci.

Edyta Górniak, jak sama podkreśla, ma wielkie szczęście, że posiada tak wspaniałych fanów, którzy wspierają ją w każdym momencie.

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o swoim nieudanym małżeństwie: "Bardzo mnie skrzywdziło"

Jakiś czas temu Wieniawa pochwaliła się kupnem pierwszego samodzielnego lokum. Zobaczcie, jak urządziła swoje mieszkanie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów