Edyta Górniak pierwszy raz o nowym związku. "Chciałabym uchronić naszą miłość"

Paulina Ermel 14.08.2018
Edyta Górniak
Fotografia: Eastnews

Piosenkarka spotyka się z dużo młodszym mężczyzną. Pierwszy raz postanowiła opowiedzieć, jak wygląda ich związek.

Od długiego czasu media rozpisują się na temat Edyty Górniak i jej nowego związku z młodszym facetem. Wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z Mateuszem Zalewskim - 33-letnim rajdowcem. Do tej pory jednak starała się nie afiszować ze swoim związkiem - na jej instagramowym profilu sporadycznie pojawiały się zdjęcia z ukochanym. Wszystko zmieniło się, kiedy fotoreporterzy przyłapali gwiazdę z ukochanym w centrum Warszawy.

Zobacz także: Górniak ma nowego chłopaka. Jest od niej 12 lat młodszy. Przystojny?

Edyta Górniak o nowym związku

Dopiero teraz Górniak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego związku. W rozmowie z magazynem "Party" przyznała, że z jednej strony boi się miłości, bo życie ją w tym temacie doświadczyło, ale z drugiej strony stara się ją chronić. "Kiedyś pragnęłam miłości, dziś bardzo się jej boję. Moje szalone i rozpędzone życie przeraża czasem nawet mnie samą. Nie wiem, czy ktokolwiek temu stylowi życia podoła. Bardzo chciałabym w tym wszystkim uchronić Mateusza i naszą miłość" - wyznała.

I choć w sprawach sercowych Edycie się układa, ma ona teraz sporo na głowie. Edyta opiekuje się chorą mamą i ze względu na stan jej zdrowia musiała zrezygnować z bycia jurorką w programie The Voice Kids. Mamy nadzieję, że w tych kwestiach też wszystko poukłada się po jej myśli.

Zobacz także: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, co zrobił jej na ściance

Tak wyglądają ubrania z kolekcji Edyty Górniak:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów